Türk Telekom N...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Türk Telekom Notebook Kampanyası  

Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Türk Telekom yeni bir kampanya başlattı. aşağıdaki özelliklere sahip bir nettbook 24 ay taksitle 717 tl ye alınabiliyor.

Satış Noktaları : TT Bayi ve Ofisleri

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Model LG X110
İşlemci Intel Atom 1.6GHz
Ekran 10" WSVGA LED LCD
Sabit Disk 160 GB SATA HDD
Hafıza 1 GB
Ekran Kartı Intel GMA
Web cam Var
İşletim Sistemi Windows XP Home / Linux
Kablosuz Ağ Bağlantısı (Wireless LAN) Var
Renk Lacivert, Beyaz

fiyat: 29,90 TL x 24 ay = 717,60 TL (%8 KDV Dahil)

TÜRK TELEKOM TAKSİTLİ NETBOOK KAMPANYASI KATILIM TAAHHÜTNAMESİ

TÜRK TELEKOM UN TAKSİTLİ NETBOOK KAMPANYASI NIN (KAMPANYA) KOŞULLARI:
1. Türk Telekom un mevcut aboneleri, 1 Nisan 2009 (bu tarih dâhil)- 30 Mayıs 2009 (bu tarih dahil) tarihleri arasında gerçekleştirilen Türk Telekom Taksitli Netbook Kampanyası na katılmaları ve bu kapsamda 24 (yirmidört) ay boyunca Türk Telekom un tarife paketlerinden herhangi birinde yer almaları koşuluyla, aşağıda belirtilen LG marka X110 model netbook un karşılığı olan taksit ücretleri ile hat başına sadece 1 (bir) adet LG marka netbook için talepte bulunabilirler. Taksitli satışlarda her bir model için 24 ay boyunca talep edilecek taksit ücretleri ve abonelere sunulacak model ve KDV dahil ücret/taksitler aşağıdaki gibidir:

  Toplam ürün satış bedeli 717,60 TL olan LG marka X110 model netbook için aylık taksit ücreti 29,90 TL ( x 24) dir.

İşbu katılım taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, ilk faturaya yansıtılacak olup, abone tarafından ödenecektir. Kanunen,  netbook   ya da tarife ücretinden yüksek olan hangisi ise bunun ÖİV dahil KDV hariç bedeli üzerinden, %0,75 (binde yedi buçuk) oranında belirlenen vergi miktarları faydalanılan tarifeye göre aşağıdaki gibidir:

2. Kampanya kapsamında Abone ye taksitli satışı yapılarak teslim edilecek netbook aşağıda belirtilen özellikleri taşımaktadır.
İşlemci :Intel Atom 1.6 Ghz
Ekran :10  WSVGA LCD
HDD :160 GB SATA HDD
Bellek :1 GB
Ekran Kartı :Intel GMA
Webcam :Var
İşletim Sistemi :Windows XP Home/Linux

3. Abone, Türk Telekom ile akdettiği Telefon Abonelik Sözleşmesini ve/veya işbu Kampanya Katılım Taahhütnamesinin herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devredemeyecektir.

4.1 Abonenin, Kampanya kapsamından çıkmak istemesi/abonelikten vazgeçmesi, Telefon hizmetine veya netbook a ilişkin borcunu ödememesi veya hattını devretmesi, abonelik türünü değiştirmesi, Telefon Abonelik Sözleşmesini feshetmesi, Kampanya Katılım Taahhütnamesinin hükümlerini yerine getirmemesi, hattın iptali gibi nedenler başta olmak üzere, Kampanya ve/veya PSTN aboneliğinin herhangi bir nedenle 24 aylık süreden önce sona ermesi durumunda; Abone, Türk Telekom tarafından taksitli satışı yapılan netbook un, işbu Katılım Taahhütnamesi nin 1. maddesinde belirtilen toplam cihaz bedelinden abonenin kampanya veya PSTN aboneliğinin sona erdiği tarihe kadar abone tarafından  cihaz ücreti  olarak yapılan ödemeler düşüldükten sonra kalan tutarı Türk Telekom a tek seferde ödemekle yükümlüdür.

4.2. Abone, Kampanya dan vazgeçme, Telefon aboneliğini sona erdirme gibi Kampanya kapsamından çıkmasına yönelik her türlü irade beyanını ve ilgili her türlü talebini yazılı olarak Türk Telekom a iletmekle yükümlüdür.

4.3.Kampanya dan faydalanan Abone nin Katılım Taahhütnamesi ni imzalandığı tarihten itibaren 24 (yirmi dört) ay içerisinde Telefon Abonelik Sözleşmesi ni devretmeksizin işbu Katılım Sözleşmesi ni devretmek istemesi durumunda, aboneliği sona erdirilmeksizin, Kampanya kapsamından çıkarılır ve abone olma tarihine göre, işbu Katılım Taahhütnamesi nin 4.1 maddesi uygulama alanı bulur.

5. Abone, Kampanya çerçevesinde Türk Telekom dan aldığı telefon hizmetine ilişkin aboneliğinin başka yere naklini talep edebilir. Naklin telefon numarası değişmeksizin gerçekleştirilmesi durumunda, Abone Kampanyadan yararlanmaya devam eder. Buna karşılık, telefon numarasının değiştiği/değişmesinin gerekli olduğu nakillerde ve telefon hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone nin hizmetin naklini istediği yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle Abone nin telefon aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda, Abone nin Kampanya dan yararlanmaya devam etmesi söz konusu olmaz. Bu durumda, Abone, Türk Telekom tarafından taksitli satışı yapılan netbook un, işbu Katılım Taahhütnamesi nin 1. maddesinde belirtilen toplam cihaz bedelinden, nakil işleminin yapıldığı tarihe kadar abone tarafından  cihaz ücreti  olarak yapılan ödemeler düşüldükten sonra kalan tutarı Türk Telekom a tek seferde ödemekle yükümlüdür. Tüm nakil taleplerinde Abone nin ikametgah belgesini nakil talebi ile birlikte Türk Telekom a ibraz etmesi gerekmektedir.

6. Abonenin Türk Telekom ile imzalamış olduğu Telefon Abonelik Sözleşmesi nin bütün hükümleri Abonelik ilişkisinden kaynaklanan uyuşmazlıklarda öncelikle uygulanır.

7. Türk Telekom, Kampanya süresince ve Abonenin cihaz bedelini taksitli olarak ödeyeceği 24 aylık süre içerisinde de tarifelerinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

8. Türk Telekom, resmi ve adli makamların müdahalesi veya teknik şartlardan ötürü tarifelerinde veya işbu kampanya şartlarında yapılan değişikliklerden veya kampanyanın süresinden önce kaldırılmasından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu değişiklikler, Türk Telekom tarafından  www.turktelekom.com.tr  resmi internet sitesi üzerinden veya benzeri yollarla abonelerine duyurulabilir. Bu durumda, Abone, Türk Telekom tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadığı yönünde bir itirazda bulunamaz.

9. Kampanya dâhilinde verilen netbook larda oluşan arızalardan, Türk Telekom sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya Cihazla ilgili her türlü talepte/şikayette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından cihazla ilgili garanti kapsamı dâhilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve şikayette Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken adres ve telefon bilgileri aşağıda belirtilmiştir:

LG Electronics Merkez Ofisi
http://tr.lge.com
Müşteri Hizmetleri : 444 6 543
Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:14 Ortadoğu Plaza Kat:7 34384 Okmeydanı  Şişli / İstanbul

10. Abonenin, cihaz bedeline ilişkin taksitlerden birbirini takip eden en az iki taksidi ödemede temerrüde düşmesi ve ödenmeyen taksit tutarının toplamının Cihazın toplam bedelinin en az onda biri olması ve Aboneye kalan borçlarını ödemesi için bir hafta süre verilerek muacceliyet uyarısında bulunulması koşuluyla, Türk Telekom, taksitlerinin birinin veya birkaçının ödenmemesi halinde kalan borcun tamamının ifasını talep etme ve Aboneyi Kampanya dan çıkarma hakkını saklı tutmaktadır. Söz konusu koşulların oluşması durumunda Türk Telekom un bu hakkını kullanmamış olması, bu hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyeceği gibi, daha sonra oluşan taksitlerin ödenmemesi durumları için de emsal teşkil etmeyecektir.

11. Cihaz, Kampanya Taahhütnamesinin imzalanmasını müteakip, aynı gün Türk Telekom un satış birimlerinde (bayi, ofis, İl Müdürlükleri gibi) Aboneye teslim edilecektir.

12. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda cihazın tükenmesi nedeniyle Abone talebinin karşılanmamasından dolayı Türk Telekom hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 09/04/2009 18:11
Paylaş: