İstanbul Compex 200...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

İstanbul Compex 2008 Fuarı Başladı  

  RSS
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

COMPEX Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı bir kez daha ziyaretçileriyle buluşuyor. Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda aralarında Toshiba,HEWLETT - PACKARD,NOD32 gibi teknoloji markalarının da bulunduğu 300’ü aşkın yerli ve yabancı marka ve firma son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulacaklar. Bilgisayar Firmaları, Yazılım ve Donanım Üreticileri, Telekomünikasyon Firmaları, Navigasyon Cihazları, Dijital İletişim Servis Sağlayıcıları, Dijital Fotoğraf Makineleri ve Gereçleri Üreticileri, Akıllı Ofis ve Dijital Yaşam Teknolojileri, Dijital Teknolojiyi Kullanan Beyaz Eşya Üreticilerinin yer alacağı 20 - 23 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek fuara 100 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

COMPEX 2008, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne sererken aktivitelerle de ziyaretçilerine zevkli dakikalar yaşatacak.

Ana sponsorluğunu Türk Telekom’un, aktivite sponsorluğunu Avea’nın, İnternet teknolojileri sponsorluğunu ise TTNet’in yaptığı COMPEX 2008, bu yıl da birçok yeniliğe ev sahipliği yaparken, ziyaretçiler fuar merkezinde yer alacak olan mağazasından çok özel ürünleri, çok özel fiyatlara satın alabilecekler. Ayrıca aktivite sponsoru Türksat, HD televizyon yayın alt yapısını ve Uydunet internet hizmetini son kullanıcılarla buluşturacak.

 Online Davetiye için burayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Alıntı
Gönderildi : 20/11/2008 10:37
Paylaş: