Anasayfa » Forum

Best Of MMS(Microso...

Best Of MMS(Microsoft Management Summit) Semineri-13 Kasım 2008  

Sayfa 1 / 2
  RSS
 Anonim

Evet Arkadaşlar Lasvegas’dan direk Türkiye’ye geliyor.“Best of MMS” Roadshow 2008; Microsoft Yönetim Zirvesi 2008 (MMS 2008)’den sonra akılda kalan teknik sahneleri şimdi İstanbul‘a taşıyor! En yeni Configuration Manager 2007, Operations Manager 2007, Virtual Machine Manager 2007 ve Data Protection Manager 2007 sürümlerin yer alacağı, BT sektörünün bu önemli etkinliğinde, en çok ilgi çeken oturumlar gerçekleştirilecektir. En yeni ürün güncelleştirmeleriyle desteklenen özellikler aktarılmadan önce, ele alınacak ürünlerin sunduğu mevcut çözümler hakkında değerlendirmeler de yapılacaktır.

Microsoft’un yönetim ürün seti ve stratejisindeki en yeni çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz bu etkinlikte ayrıca; Sistem Merkezi ailesinde yer alan ürünlerin, belli başlı BT Yönetimi sorunlarını çözümlemenizde nasıl yardımcı olduğu da anlatılacaktır.

Konuşmacı: Bir System Center Operations Manager MVP (Most Valuable Professional)’si olan Gordon Mckenna, 1999’daki Mission Critical Software’den bugüne sürüme dek, bu teknoloji üzerine yetkinliğini ispatlamış, dünyanın önde gelen uzmanlarından birisidir. Gordon, Birleşik Krallık dışında bulunan ve danışmanlık odaklı faaliyet gösteren kendi System Center’ı isletmekte, OpsMgr’ın EMEA içerisinde yapılan en geniş dağıtımlarından bazılarının da sorumlusu durumundadır.

Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşicek olan bu etkinliği kaçırmayın derim.Ben şahsen kayıt oldum ve gidiyorum.İstanbuldan gelebilecek olan arkadaşlar ile beraber gidebiliriz.Kayıt için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032395137&Culture=TR-TR

Alıntı
Gönderildi : 10/11/2008 21:30
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Üye

Serhad hocam kısmet olursa, Mümin hocam ile bende geleceğim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/11/2008 21:48
 Anonim

Süper,perşembe gününe daha vaktimiz var.Çarşamba akşamından haberleşip bir buluşma noktası ayarlıyabiliriz.Veya direk MS TR ofisinde görüşürüz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 00:15
Murat CAN
(@muratcan-2)
Üye Forum Yöneticisi

Zirvede görüşmek ve tanışmak dileğiyle... [:)]

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 00:48
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Pankart açmayı unutmayın 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 00:50
 Anonim

ooo mini bir Çözümpark buluşması olucak yani...:) Yok mu artıran?Şimdilik 4 kişiyiz...

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 00:50
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

Bi aksilik çıkmaz ise bende orda olacağım.Tanışmak dileğiyle.Murat bu arada hoşgeldin seni buradada görmek güzel.Perşembe haberleşip gideriz beraberce 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 01:12
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Üye

Kocaeli'nden geleceğim tarif ederseniz sevinirim arkadaşlar

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 01:19
Murat CAN
(@muratcan-2)
Üye Forum Yöneticisi

Sağol Uğur seni görmekte güzel ama profil resmini değiştir [:)]

Kocaeli'nden neyle geleceksiniz? Ona göre tarih edelim hocam size.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 01:32
 Anonim

[quote user="Ugur DASDEMIR"]Kocaeli'nden geleceğim tarif ederseniz sevinirim arkadaşlar
[/quote]

Uğur karşına gelen asmalı boğaziçi köprüsünden dümdüz devam et...:) Şaka bir yana istanbul'a ne şekilde geliceksin?Ya da neresini biliyorsun?

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 13:05
ilyas saykal
(@ilyassaykal)
Üye

5. şahıs olacağım sanırsam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 15:21
onurboztepe
(@onurboztepe)
Üye

Teşekkürler Serhat Hocam Haber için eğer izin durumunu ayarlayabilirsem bagajda yer ayarla hocam  [:D] dediğin gibi çarşamba akşamı konuşuruz benimde durum o zamana kadar belli olur inşallah gelebirim.

Herkese selam 

Saygılar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2008 16:28
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Üye

Levent i filan biliyorum ama bizim burdan vasıta direkt karşıya geçmediği için sabah 9:30 sorun olucak  zaman aşımına uğramıyayım diye Kartal Pendik Kadıköy tarafına göre tarif ederseniz trenle o bölgelere geçip ordan gelirim nasip olursa

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/11/2008 04:03
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

Güzel bir zirveydi.sadece soğuktu biraz [:)] Murat hocam,Mümin hocam ve Uğur hocamla oradaydık.Başka zirvelerde buluşak dileğiyle

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2008 02:00
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Hiç resim yokmu peki 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2008 04:13
 Anonim

1 haftadan önceden kayıt olduk...Herkese bildirdik ama kendimiz gidemedik..:( Neyse diyelim....Hakan hocam ben gidebilseydim mutlaka her kareyi fotoğraflardımmm..:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2008 11:09
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Üye

Bende gidemedim işlerden bir türlü vakit bulamadım. Sağlık olsun bir dahaki sefere artık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2008 12:33
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

Hakan hocam fotograf var tabikide.Uğur Daşdemir hocamda fotograflar size gönderecekmiş.Ayrıca microsoft yetkilisi mehmet uner hocamızda bloguna çekilen diğer fotografları koyacakmış.bekliyoruz hocam

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2008 14:07
Murat CAN
(@muratcan-2)
Üye Forum Yöneticisi

Fotoğrafsız Best Of MMS mi olur [;)]

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2008 14:32
Sayfa 1 / 2
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol