Tech Data, Avrupa’d...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Tech Data, Avrupa’da Micro Focus’un Resmi İş Ortağı Oldu  

  RSS
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Türkiye,  21 Kasım 2017 – Tech Data (Nasdaq: TECD) Tech Data önde gelen bir kurumsal yazılım şirketi olan Micro Focus’un Avrupa’daki resmi distribütör iş ortağı olduğunu duyurdu. Anlaşma sonucu

Micro Focus’un portföy çözümleri artık Avrupa çapında Tech Data’nın iş ortaklarına da sunulacak.

 

1 Eylül 2017 itibari ile  Hewlett Packard Enterprise (HPE) yazılım birimi ile birleşme sürecinin tamamlayan  Micro Focus, müşterilerin her türlü ihtiyacına yönelik inovatif çözümler sunmasına ve bu sayede  hibrit bilişim dünyasındaki yeniliklere ayak uydurabilmelerini sağlamaya yönelik yazılımların geliştirilmesi, satılması ve desteklenmesine odaklanmaktadır. Bu iki yazılım liderinin ittifakı, tek faaliyet konusu kurumsal yazılım olan şirketler arasında dünya yedincisi olmayı sağlamıştır.1

 

Tech Data’nın Avrupa HPE faaliyet birimi direktörü Steve Cant, “Anlaşma müşterilerin artan hibrit bilişim ihtiyaçlarına cevap vermek doğrultusunda Tech Data ve kanal iş ortaklarımız için önemli bir iş ortaklığıdır. Micro Focus ile HPE Software arasındaki bu birleşme, çözümler ve yeteneklerin güçlü bir kombinasyonunu biraraya getirmiştir. Birleşme öncesinde iki kuruluşla da uzun süredir devam eden ilişkilerimizin olması, iş ortakları açısından sorunsuz bir geçiş süreci gerçekleştirmek ve bu iki kudretli yazılım gücünün ittifakının kazandıracağı ödüllerden tam olarak yararlanmalarını sağlamak için ideal bir konuma sahip olduğumuz anlamına gelmektedir.” Açıklamasında bulundu.

 

Micro Focus’un Avrupa, Orta Doğu ve Afrika dağıtım direktörü Ben Viollet şunları belirtti: ‘Bizim misyonumuz, dahili analizlere sahip, ölçeklenebilir, kurumsal sınıf yazılımlardan oluşan, sınıfının en iyisi bir portföy sunmak, ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmek, ve böylece müşterileri inovasyonumuzun merkezine yerleştirmektir. Tech Data ile iş ortaklığımız sonucunda müşterilerin ve iş ortaklarının – ana bilgisayardan mobile ve buluta – kurumsal bilişim alanındaki yeni hibrit model içerisindeki zorlukları aşıp fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olma konusunda eşsiz bir konuma sahip bulunmaktayız. Tech Data ile birlikte çalışarak iş ortaklarımızın müşterilerine gerçek dijital transformasyon olanakları sunmalarına destek olmayı ümit ediyoruz.”

 

 

***

1Burada yer alan yıllık gelir açıklamasına göre.

 

Micro Focus ile yapılan anlaşma, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsviçre İtalya, Macaristan, Portekiz ve Türkiye’yi kapsamaktadır.

Alıntı
Gönderildi : 21/11/2017 14:24
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Güzel bir haber.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
****************************************************************
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
*****************************************************************

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2017 01:19
Paylaş: