Proje Yönetimi...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2017’de Buluşuyor  

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Adı İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) ile özdeşleşen ve ülkemizdeki ilk ve en büyük proje yönetimi kongresi olan Dinamikler, 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 13 - 14 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otelinde gerçekleştirilecek. Farklı sektörlerden 300’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticiyi buluşturacak kongrenin ana oturum konuşmacıları arasında Korn Ferry CEO’su Şerif KAYNAR, BKM Genel Müdür Yardımcısı Celal CÜNDOĞLU, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Cavit YANTAÇ ve BetaKorp Kurucusu ve İş Modeli Strajejisti Baran KORKUT olacak. 12 genel ve paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 40’ın üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.

Microsoft ve Yapı Kredi’nin ana sponsor olarak destek verdiği kongrenin diğer sponsorları ve destekçileri arasında 1inşaat.biz, Agile Turkey, ARKİTERA, ÇözümPark, EGİAD, HABERLER.com, KalDer, Mentornity, Optimist, PYD, REHAU, Scrum Turkey ve UPYE yer almakta. Proje yönetimi alanında edinilmiş değerli bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre hakkında detaylı bilgilere www.dinamikler.org adreslerinden ulaşılabilir.

Dinamikler Hakkında

Proje yönetimi alanındaki akademik ve teknolojik gelişmelerin tartışılması, güncel araştırma-geliştirme bulgularının paylaşılması, proje yönetimi süreçlerinde elde edilen kazanımların aktarılması ve kongre çerçevesinde uluslararası ölçekte kamu ve özel sektör kuruluşu temsilcileri ile akademisyenleri bir araya getirerek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı ve tartışma platformu oluşturması ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer verilmesi amacıyla her yıl İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi düzenlenmektedir.

 

Yurtiçi ve yurtdışından başta iletişim, bilişim, inşaat ve taahhüt, finans, sağlık, savunma sanayi olmak üzere çok sayıdaki proje yönetimi profesyoneli tarafından öncelikli olarak tercih edilen Dinamikler kongresinde, sponsor kuruluşlar tarafından sektörel ihtiyaçlara yönelik özel tanıtım ve sunum imkanları da sağlanmaktadır.

 

İPYD - İstanbul Proje Yönetim Derneği Hakkında

Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak amacıyla İstanbul Proje Yönetim Derneği 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Basın İletişim

13 - 14 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kozyatağı Hilton Otel'de gerçekleşecek kongreye dair en güncel bilgi ve gelişmeleri www.dinamikler.org adresinden takip edebilirsiniz. Kongre hakkında detaylı bilgi almak için dinamikler@IPYD.org adresinden İPYD ile temasa geçebilirsiniz.

Organizasyon İletişim

Özkan Devecioğlu | SystemTur | (216) 414 44 95 | ozkand@systemtur.com.tr

Bağlantılar

www.dinamikler.org | www.ipyd.org

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
****************************************************************
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
*****************************************************************

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 15/02/2017 18:43
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Güzel bir etkinlik. Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/02/2017 17:28
Paylaş: