VeeamON Tour 2015 T...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

VeeamON Tour 2015 Türkiye Etkinliği  

Yasin AKILLI
(@yasinakilli)
Kıdemli Üye

İş Sürekliliği açığını YENİ Veeam ® Availability Suite v9™ ile kapatın! BT uzmanlarını ve profesyonelleri bir araya getirmek üzere tasarlanan VeeamON Tour 2015 , sürekli çalışırlık açığını kapatmanın neden hayati önem taşıdığına yanıt verecek. Bu konuda istatistikler de bizi destekliyor: CIO'ların %82'si, geleneksel yedekleme çözümlerinin sağladığı kesintisiz çalışırlık düzeyi ile kullanıcıların talepleri arasında bir uçurum olduğunu belirtiyor.

Availability for the Modern Data Center™ ile işletmenizin tüm yıl 7/24 çalışmasını sağlamak için bilmeniz gerekenleri öğrenme şansı bulun:

Meslektaşlarınızla buluşarak en çok ilginizi çeken, en revaçtaki sanallaştırma konularını tartışın Sunumlar, demolar ve Soru-Cevap oturumlarıyla son yenilikleri öğrenin Veri kullanılabilirliği sorununa ve Always-On Business™'ı etkinleştirmenize yardımcı olacak müşteri başarı hikayelerine dayalı, uygulanabilir tavsiyeler alın Veeam kesintisiz çalışırlık çözümlerine derinlemesine bakış imkanı yakalayın YENİ Veeam Availability Suite v9™'un tüm yeni özelliklerini ve geliştirmelerini herkesten önce keşfedin Yerler sınırlı sayıdadır ; bugün kaydolun!

http://go.veeam.com/veeamon-tour-turkey-tr/

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 01/10/2015 19:32
Paylaş: