Anasayfa » Forum

Windows 7 Yükl...

Windows 7 Yüklemesi Kesilecekmiş  

RSS
denizayar
(@denizayar)
Üye
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Bu normal bir durum üzerine bir işletim sistemi çıktı ikincisi gelecek. Bunlar normal ama bu kadar sık işletim sistemi çıkması normal değil.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/11/2014 01:44
Bülent ALAÇAM
(@bulentalacam)
Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]Bu normal bir durum üzerine bir işletim sistemi çıktı ikincisi gelecek. Bunlar normal ama bu kadar sık işletim sistemi çıkması normal değil.[/quote]

Katılıyorum 

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/11/2014 15:02
Mehmet PARLAKYİĞİT
(@mehmetparlakyigit)
Üye

Piyasada hala xp kullanan kullanıcıları görüyorum. Bazen Microsoft abartıyor gerçekten. İnsanlar daha Windows 8 alışamadılar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/11/2014 19:44
Mustafa KURU
(@MustafaKURU)
Üye

Halbuki W7 en stabil ürünlerden biriydi bildiğin kullanıcı dostu.

Kimse 2 senede bir sistemi upgrade yapmaz buna bütçe yetmez akıl dışı para ve iş yükü.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/11/2014 10:57
Güney OKTAYLI
(@guneyoktayli)
Üye

[quote user="Mustafa KURU"]

Kimse 2 senede bir sistemi upgrade yapmaz buna bütçe yetmez akıl dışı para ve iş yükü.

[/quote]

Amaç gayet net değil mi zaten¿ Bağımlılık haline getirilmiş olan bir dünya düzeni ve başarısızlıkların pervasızca  kabullenip bir sonraki adımda telafi yerine yine sömürge,rand mantığı ve para tuzağı! 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/11/2014 12:08
mertatesci
(@mertatesci)
Üye

Bu konuda sana hak veriyorum kardeşim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/11/2014 14:10
mertatesci
(@mertatesci)
Üye

Bu konuda sana hak veriyorum kardeşim. 

[quote user="Mustafa KURU"]

[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/11/2014 14:12
Ercan İNKAYA
(@ErcaniNKAYA)
Üye

Merhabalar Bu Konuda Düşüncem Bende Artık Microsoft Mobil Cihazlar Gibi Yılda Bir Yada İki Sefer Upgrade Çevirecek Bu İşi .

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2014 14:36
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Ercan İNKAYA"]Merhabalar Bu Konuda Düşüncem Bende Artık Microsoft Mobil Cihazlar Gibi Yılda Bir Yada İki Sefer Upgrade Çevirecek Bu İşi .[/quote]

Günün sonunda bunlar ticari kurumlar ve hayatını sürdürmek zorunda, ama amaç sadece para değil, özellikle bulut teknolojilerini takip ederseniz vermiş olduğunuz ücrete rağmen, yani sabit ödüyor olmanıza rağmen size sürekli bulut üzerinde yeni özellikelr sunmaktadır. Yani aslında teknolojinin bu kadar hızlı eskimesine de sebep biziz, ihtiyaçlar arttıkça artık sabit olan sistemler kaybediyor. 

Örnek vermek gerekir ise, siz outlook.com' u kullanıyorsunuzdur, bu aslında yıllar boyunca ufak veya büyük güncellemeler ile sizin ihtiyaçlarınıza cevap verir, veya buna benzer ürünler. Ama işletim sistemleri öyle değildir, örneğin Windows XP yi yeni nesil tabletlerde kullanamıyoruz, veya artık dokunmatik ekranlar, programlar istiyoruz, mobilty gereği farklı çözümler ve teknolojiler desteklemeli, yani özetle aslında bunların hepsi bizim taleplerimiz. Evet sizin aslen bir talebiniz yok ise zaten her yeni çıkan işletim sistemine geçmek zorunda değilsiniz 🙂 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2014 22:34
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol