SIEMENS IT CONFEREN...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

SIEMENS IT CONFERENCE  

  RSS
Mehmet AKSU
(@MehmetAKSU)
Üye

Simens IT çözümleri için bir konferans veriyor 23 eylül  salı günü


 


Bilgi için: EBRU AKKOR, 0216 348 53 90 / ebru@fhs.com.tr burdan davetiye isteği yapabiliyorsunuz bende katılıcam bizlere mutlakki bilgi kazandıracak açıklamalar yapılacaktır. 

Alıntı
Gönderildi : 07/09/2008 14:12
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

Merhaba Mehmet bey,


Seminerin konusunu biraz daha açabilir misiniz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/09/2008 03:03
Mehmet AKSU
(@MehmetAKSU)
Üye

Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri olarak geçmişten bu yana Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen Bilişim Teknolojileri çözümleri ve hizmetleri sunan firmaları arasında yer alıyoruz. Giderek artan stratejik iş ortaklıklarımız ile her geçen gün daha da büyüyor, güçleniyoruz.


Hizmet kalitemizi, bilgi birikimimizi, örnek uygulamalarımızı iş dünyası ile paylaşmak, farklı sektörlerin Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri olarak sağlayacağımız faydaları, yakalayabilecekleri farklıkları aktarmak için 23 Eylül 2008'de Swissotel The Bosphorus'da "Siemens IT Conference" etkinliğimizi düzenliyoruz. Etkinlikteki hedefimiz sizlere teknolojinin geleceği hakkında vizyoner bilgiler verebilmek ve Siemens'in en ileri teknolojileri nasıl kullandığını, sizler için nasıl katma değer ürettiğini aktarabilmek.


Siemens IT Conference'ın ilk bölümünde IT ve iş dünyasına küresel bir bakışla yaklaşacağız. Bilişim sektörünün iş dünyasının ihtiyaçlarına nasıl yanıt verdiğini ortaya koyacağız. IT çözüm ve hizmetlerinin dünya üzerindeki gelişimini ve ülkemizin bu gelişmelerden neler kazanabileceğini aktaracağız.


Siemens IT Conference'ın öğleden sonraki ikinci bölümünde ise paralel salonlarda sektörel bazda başarı öykülerini paylaşacağız. IT projeleri ile sağlanan başarıların anlatılacağı bu bölümde yeni trendler ve gelişmeler de konuklara sunulacak.


23 Eylül'de, Siemens dünyasının büyük buluşmasında sizi de görebilmeyi diliyoruz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/09/2008 12:24
Mehmet AKSU
(@MehmetAKSU)
Üye

bu alıntıdır 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/09/2008 12:26
Paylaş: