Çözü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ÇözümPark IT uzmanlarına özel "Kendi Santralimi Kuruyorum" Eğitimi - 12 Şubat 2014 Çarşamba  

Sayfa 1 / 2
  RSS
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici
Eğitim 12 Şubat Çarşamba Günü Düzenlenecektir.

Empatiq İletişim Teknolojileri; IT yöneticilerinin, IT uzmanlarının kendi santral sistemlerini kurmaları ve yönetmeleri amacıyla uygulamalı bir eğitim düzenliyor. Sınırlı bir katılımın olacağı organizasyonumuz ücretsiz olup, eğitim sonrasında katılımcılara sertifika dağıtılacaktır.

10:00 – 10:30 Windows tabanlı 3CX IP Santral yazılımının kurulması ve önemli başlıklar
10:30 – 10:45 Kahve Arası
10:45 – 11:20 3CX IP Santrali Birlikte Yapılandıralım: Dış Hat Ekleme; Grandstream FXO Gateway ve Telekom Operatörü VoIP
11:20 – 11:40 3CX IP Santrali Birlikte Yapılandıralım: Robot Operatör Ekleme, Ses Kayıt, Kuyruk ve Ring Grup Yapılandırılması
11:40 – 11:55 Kahve Arası
11:55 – 12:40 3CX IP Santrali Birlikte Yapılandıralım: Dahili oluşturma, Grandstream ve Yealink IP Telefonların otomatik kurulumu
12:40 – 13:50 Öğle Yemeği
13:50 – 15:00 3CX IP Santrali Birlikte Yapılandıralım: Android, iPhone ve Windows üzerinde softphone yapılandırma ve temel sorun giderme
15:00 – 15:15 Kahve Arası
15:15 – 16:00 3CX IP Santralde Uygulamalar: Outlook eklentisi, Telefon Rehberi, CRM ve Active Directory entegrasyonu

Ulaşım bilgileri

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Alıntı
Gönderildi : 06/02/2014 14:11
Erdem DEGIRMENCI
(@ErdemDEGIRMENCI)
Üye

Eğitimin tarihi belirtilmemiş sanırım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 14:20
Mustafa Tekin
(@mustafatekin)
Üye

Çözümpark ve Empatiq iletişime teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 14:32
serkan köse
(@serkankose)
Üye

Öğrencilerin katılma şansı yok mu

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 15:10
Mustafa KURU
(@MustafaKURU)
Üye

Eğitim tarihi katılımcı durumuna göre belirlenir diye tahmin ediyorum ve formu Gönder butonuna tıkladığınızda aşşağıdaki gibi hata durumu söz konusu olduğunda acele etmeyiniz düzeliyor.. 🙂

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/empatiq.com/httpdocs/mail_telefon/class.smtp.php on line 105

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to mail.empatiq.com:25 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /home/empatiq.com/httpdocs/mail_telefon/class.smtp.php on line 105
Gönderim Hatası: Language string failed to load: connect_host

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 16:48
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Eğitim tarihi, haftaya çarşamba günü, yani 12 şubat 2014 çarşamba

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 17:11
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Mustafa KURU"]

Eğitim tarihi katılımcı durumuna göre belirlenir diye tahmin ediyorum ve formu Gönder butonuna tıkladığınızda aşşağıdaki gibi hata durumu söz konusu olduğunda acele etmeyiniz düzeliyor.. 🙂

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/empatiq.com/httpdocs/mail_telefon/class.smtp.php on line 105

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to mail.empatiq.com:25 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /home/empatiq.com/httpdocs/mail_telefon/class.smtp.php on line 105
Gönderim Hatası: Language string failed to load: connect_host

[/quote]

Katılım linki Google üzerinde, yani sen nereden kayıt olmaya çalıştın, bu verdiğin hatadaki linkte empatiq.com var?

Ben kayıt oldum herhangi bir sorun yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 17:12
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Sen empatiq üzerindeki iletişim formundan bahsediyorsun, anladım şimdi, ama kayıt için link var sanırım gözünüzden kaçmış?

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 17:16
Mustafa KURU
(@MustafaKURU)
Üye

Evet hocam okadar çok makale okudumki 3 gündür normaldir bu durum benim için 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 18:15
Hasan Altın
(@huseyinaltin)
Üye

Sanırım eğitim İstanbul da 

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2014 23:28
Hüseyin Sevin
(@huseyinsevin)
Üye

Harika bir egitim olacak bence. Tesekkurler tum herkese. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2014 11:27
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Hasan Hüseyin Altın"]Sanırım eğitim İstanbul da [/quote]

Evet.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2014 11:44
Aykut SAGLAM
(@AykutSAGLAM)
Üye

Arkadaşlar öncelikle bu kadar başvuru olacağını tahmin etmemiştik, 100'ün üzerinde bir başvuru oldu. Etkin bir eğitim olmasını hedeflediğimiz için 15 kişilik bir laboratuvar ortamı hazırlamıştık. Bu yüzden bir çok kişiye sonraki eğitime davet edeceğimiz bilgisini verdik, sonraki eğitimi daha büyük bir salonda yapacağız.

Bu arada su an eğitim basladı, desteği için öncelikle Hakan beye, yogun ilgi gösteren Çözümpark üyelerine tesekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/02/2014 11:50
Aykut SAGLAM
(@AykutSAGLAM)
Üye

[quote user="serkan kose"]Öğrencilerin katılma şansı yok mu[/quote]

Üniversite öğrencileri için ayrı bir oturum planlıyoruz, öğrenci arkadaslarımın kulüp bünyesinde yada toplu olarak egitim vermek isteriz. Eğer kulüp bünyesinde bir sınıf yada lab ayarlayabilirlerse kendilerine sürekli test yaparak geliştirme yapabilmeleri için ücretsiz cihaz da ayarlayabiliriz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/02/2014 11:53
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Aykut Bey Merhaba,

ÇözümPark üyeleri için böylesi ücretsiz bir hizmet sunduğunuz için biz teşekkür ediyoruz. Bizlerin amacı her zaman olduğu gibi sektöre katkı sağlamak, bu noktada yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Daha iyi projeleri beraber yapmak dileği ile.

İyi çalışmalar diliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/02/2014 14:13
mustafa.beyaz
(@mustafa.beyaz)
Üye

Hakan Hocam, selamlar

Sektördeki mesai arkadaşlarımıza faydalı olmamız, bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabilmemiz adına bizleri böyle geniş ve samimi bir kitle ile buluşturduğunuz için bizlerde sizlere çok teşekkür ederiz.

Aykut Beyinde bahsettiği gibi sınıf yetersiz olduğu için önümüzdeki hafta aynı konu başlıklı bir eğitim daha düşünmekteyiz. Güncel duyuru için sizinle iletişime geçiyor olacağım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/02/2014 00:45
Bekir Ergüven
(@BekirErguven)
Üye

Öncelikle böyle bir eğitim şansını bize sunduğunuz için Teşekkür ederim. Ancak benim gibi İstanbul'a gelemeyen arkadaşlar için İzmir'de açma imkanı olacak mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2014 12:14
Nurettin Sezer
(@NurettinSezer)
Üye

Keşke uzaktan eğitimde olsaydı.

İstanbul dışındakilerin baglanabilmeleri için. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2014 13:04
Aykut SAGLAM
(@AykutSAGLAM)
Üye

Merhaba bulunduğunuz şehirlerde yeterli katılım olursa, sizlerin misafiri olmaktan hem memnuniyet duyarız hem de yörenizi yöresel mutfağından yediğimiz yemekler ile midemiz bayram eder;)

EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2014 13:41
Sayfa 1 / 2
Paylaş: