Microsoft Bulut İşl...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft Bulut İşletim Sistemi Etkinliklerine Davetlisiniz!  

  RSS
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

BT'de yeni bir çağ başlıyor. Artık her zamankinden daha fazla uygulama, cihaz ve veri var. Peki, BT bu hızlı değişime nasıl uyum sağlayabilir ve değişen ihtiyaçlara ne şekilde yanıt verebilir?

Microsoft’un buna yanıtı Cloud OS, Bulut İşletim Sistemi. Microsoft’un tüm bulut çözümlerini aynı çatıda buluşturan Bulut İşletim Sistemi size konsolide yönetim, esnek geliştirme, entegre sanallaştırma ve eksiksiz bir veri platformu sunuyor.

Gelin, Microsoft Bulut İşletim Sistemi etkinliklerimizde alanlarında uzman iş ortaklarımız ile beraber bu değişimde size nasıl yardımcı olabiliriz konuşalım.

 

 

BT'nin çalıştırılması ve yönetilmesi söz konusu olduğunda sorumluluğunuz çok büyüktür. Bugün, bir işletmedeki her birim ve her fonksiyonun, üretkenliğini ve rekabet edebilirliğini koruma ihtiyacındadır. ADEO, Windows Server 2012 R2 ve System Center 2012 R2 ile gelen özelliklerler yüksek performans, ekonomik depolama ve birleşik yönetimi maliyetleri düşürerek elde etmenin ve Windows Azure ile veri merkezlerinizi nasıl sürekli yüksek erişimle çalışan ortamlara dönüştürebileceğinizin püf noktalarını paylaşıyor.

 

Tarih: 27 Aralık 2013
Yer: Microsoft Ankara Ofisi, Bilkent 2.Cad. Cyberplaza C Blok, Kat:4 Bilkent, 06800 Ankara
Saat: 13:00 -17:00
 

 
Kayıt Olun

 

Etkinlikteki Konu Başlıkları;
 

Veri merkezinizi dönüştürün

Windows Azure ile veri merkezinizi genişletin

Windows Server 2012 R2

System Center 2012 R2

Canlı Demolar
 

 

 

Alıntı
Gönderildi : 23/12/2013 14:10
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2013 22:30
Paylaş: