Şimdi Sıra Sizde! A...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Şimdi Sıra Sizde! AKUT Arama Kurtarma Derneği Yardımlarınızı Bekliyor!  

RSS
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

AKUT-logo

Şimdi Sıra Sizde!

En çok ihtiyaç duyduğumuz anda yanımızda olan AKUT Arama Kurtarma Derneği için yardım sırası bizde.

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak AKUT Arama Kurtarma Derneği Resmi Destekçisi olarak teknoloji alanında her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Ancak gönüllü bir topluluk olmamızdan kaynaklı olarak donanım ihtiyaçlarında bizlerde siz değerli üyelerimizden yardım talep etmekteyiz.

Her geçen gün büyüyen bu organizasyon için bilgisayar ve yazıcı ihtiyacı hasıl olmuştur. Bizde üzerimize düşeni yapmak adına sizlere bu çağrıyı ulaştırıyoruz.

Yeni veya çalışır haldeki dizüstü, masaüstü bilgisayarlarınızı veya yazıcılarınızı AKUT’ a bağışlamak isterseniz eğer bu organizasyondan sorumlu değerli Köksal Bey’ e ulaşabilirsiniz.

Köksal bey resmi olarak AKUT organizasyonu içerisinde gönüllük esasına göre Birim Sorumlusu olarak  yer almaktadır.

Sorumlu Personel Bilgisi

Köksal AKBABA

koksalakbaba[at]akut.org.tr

Alıntı
Gönderildi : 20/12/2013 18:37
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Önemli bir konu, ancak yeterli dönüş olmadığını duydum ve üzüldüm.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/12/2013 13:58
Kenan IŞIK
(@KenanISIK)
Üye

Hakan Hocam merhaba , Herkesin gönderebileceği PC yada Taşınır bilgisayarı olmayabilir , bence direk nakit yardımı daha etkili olacaktır diye düşünüyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/12/2013 14:50
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Ne yazık ki durum öyle değil. Bu duyuruya rağmen sadece "1" tek dönüş oldu. Demek ki yardım bekleriz ama yardım etmeye gelince TINNN

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/12/2013 21:51
Paylaş: