Facebook'da Mesaj A...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Facebook'da Mesaj Atmak Artık Ücretli...!  

RSS
Hasan Danış
(@HasanDanis)
Üye

Facebook gün geçtikçe büyümeye devam ediyor artık mesaj atmak bile ücretli hale geldi...

Arkadaşlık listenizde olmayanlara mesaj atmak isterseniz size 2 seçenek sunuyor;

1-  0,53 TL TRY ödeyerek bu mesajı kendisinin Gelen Kutusuna gönder

2-  Bu mesajı kendisinin Diğer klasörüne gönder

Eğer birinci seçeneği seçerseniz kredi kartı bilgilerinizi yazmanız doğrultusunda kişinin direk gelen kutusunu mesajınızı gönderiyor.

2. seçeneği işaretleyip mesaj gönderirseniz kişinin diğer mesaj kutusuna mesajınız gidiyor.

Alıntı
Gönderildi : 22/03/2013 16:39
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Ben test ettim böyle birşey görünmüyor, haberin kaynağını ve hangi durumlar için bunun geçerli olduğunu yazar mısınız?

İyi çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/03/2013 17:14
Hasan Danış
(@HasanDanis)
Üye

[quote user="Murat CAN"]

Merhaba,

Ben test ettim böyle birşey görünmüyor, haberin kaynağını ve hangi durumlar için bunun geçerli olduğunu yazar mısınız?

İyi çalışmalar. 

[/quote]

Merhaba kaynak SDN.Haberde belirttiğim gibi arkadaş listeniz de olmayanlara mesaj göndereceniz zaman sizden ücret istiyor.Ben denedim ve istedi.Şu durumda ücret istemiyor;

Ortak arkadaşınız olduğu kişilere mesaj göndermek isterseniz ücret istemiyor.Diğer şekilde resimde görüldüğü gibi istiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/03/2013 17:35
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Şimdi baktım haklısınız ve bence mantıklı da olmuş. Neden arkadaşın olmayan insanlara mesaj atarsın ki? Ekle mesaj at en güzeli bu. Sapıkların bir nebzede olsa önüne geçerler.

İyi çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/03/2013 17:47
Paylaş: