Yazılım ve bilişim ...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Yazılım ve bilişim projelerini hayata geçirmek isteyen girişimciler aranıyor!  

CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

TEB Kuluçka Merkezi, TEB Girişim Evi’nde kapılarını girişimcilere açıyor. Projesini hayata geçirmek isteyen girişimciler, hem projelerini gerçekleştirebilecekleri fiziki ortama sahip oluyor hem de danışmanlık, mentorlük ve eğitim hizmetlerinden yararlanıyor.

TEB GİRİŞİM EVİ nedir?

TEB Girişim Evi, yüksek katma değer üreten girişimcilere katkıda bulunmak ve proje/işletmelerin geliştirilmesini sağlamak amacıyla TEB tarafından kurulmuş bir çalışma ve iş geliştirme merkezidir. TEB Girişim Evi’nde,  girişimcilere Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri verilecek, merkez içinde ayrıca bir de Kuluçka Merkezi bulunacaktır.

TEB KULUÇKA MERKEZİ nedir?

TEB Girişim Evi bünyesinde yer alacak Kuluçka Merkezi, e-business projeleri yanında, bilişim ve yazılım üzerine projeleri olan girişimcilere de hizmet verecek bir merkezdir. Merkez çatısındaki çalışma takvimi, sürekli ve/veya belli zamanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. TEB Kuluçka Merkezi, bünyesinde girişimcilerin çalışabilmesi için pek çok başlıkta destek verilmektedir. Bilgisayar, yazılım, yazıcı, scanner, fax, IT altyapısı gibi teknik ekipmanın yanısıra, müşteri toplantı odaları ile tamamlanan fiziki çalışma ortamı desteğinin en büyük tamamlayıcıları, İş Yönetimi, Ticari Mentorlük ve girişimcilere networking desteği konusunda verilecek hizmetlerdir.

Girişimcilere ayrıca TEB Girişim Evi çatısı altında, kurumsal web sitesi oluşturmaktan, marka, patent ve fikir tescili danışmanlık hizmetinin yanında, mali müşavirlik hizmeti de verilecektir.

TEB Girişim Evi ve Kuluçka Merkezi’nde belirtilen tüm destekler girişimcileri desteklemek adına TEB tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluk kapsamında ücretsiz olarak sağlanacaktır. Başvuru için tıklayınız; http://www.tebkobitv.com/girisimevi

 

https://twitter.com/tebkobi

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 10/01/2013 19:34
Selim Yılmaz
(@SelimYilmaz)
Üye

Geçen yıl böyle birşey olsa kapılarında yatardım orada olmak için.

Artık ihtiyacımız kalmadı.

Önceki araştırmalarımın tecrübesiyle şunu da söylemeliyim ki:

Bu tür hizmetler veren bir çok işletme "yağlı bir proje çıksa da üstüne yatsak" mantığıyla işliyor. Başvuru yapmak isteyenler şartları ve sözleşmeyi iyi araştırmalılar.. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/01/2013 20:37
Paylaş: