TTNet, Netdisk pake...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

TTNet, Netdisk paketlerinin kapasitesini 1 GB'den ücretsiz olarak bu kapasiteye yükseltti!  

  RSS
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

İletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterilerinin artan veridepolama ihtiyaçlarını karşılamak için, bulut hizmeti NETDİSKpaketlerinin kapasitesini artırdı. TTNET, müşterilerine ücretsiz sunduğu 1 GB'lik kapasiteyi 20 GB'ye, aylık 4.99 TL ücretle sunduğu 50 GB kapasiteyi ise 100 GB'ye yükseltti.

NETDİSK dosyaları saklıyor, koruyor ve internet bağlantısı bulunan her yerden bu dosyalara erişim sağlıyor. Araştırmalar, yaklaşık bir yıl içinde bilgisayarların ve sabitdisklerin yüzde 13'ünün arızalandığını, kişisel dosyaların yüzde 50'sinin kaybolduğunu ya da yanlışlıkla silindiğini gösteriyor. NETDİSK, dosyaları kaybetme korkusunu ortadan kaldırıyor,  sınırsız ve süresiz olarak yedekliyor. NETDİSK ile en değerli anılara, en önemlibilgilere, en kritik dosyalara online yedekleme ile istenilen yerden anında ulaşmak mümkün oluyor.

NETDİSK, çok hızlı bir şekilde kuruluyor ve otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Yedeklenen dosyaların üzerinde yapılan değişiklikleri de takip ederek, ihtiyaç halinde eski haline ulaşmayı mümkün hale getiriyor. Albüm özelliğiyle resimler hızlı bir şekilde izlenebiliyor. Ara yüzü sadeleşen NETDİSK ile dosyalar daha kolay ve basit adımlarla hızlı bir şekilde yedekleniyor.

Chip 

Alıntı
Gönderildi : 11/10/2012 15:52
Kaan Tekkol
(@kaantekkol)
Üye

TTNET müşterisi olupta sonradan ayrılanlar bu hizmeti kullanmaya devam edebiliyorlar. Bu uygulama çok güzel 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/10/2012 20:06
Atilla İlhan
(@Atillailhan)
Üye

error! missing message!

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/10/2012 20:11
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Yanınızda sürekli USB taşımak istemiyorsanız, USB ve harddiskiniz bozulduğunda datalarınızın gitmesini istemiyorsanız, 2 tane yedek disk tutmak istemiyorsanız Netdisk, skydrive veya Google drive kullanabilirsiniz. 100Mb yer ile başlayan disk alanı ücretsiz 20Gb a kadar çıkmış. Netdisk iphone ve android den yedekleyebildiğini söylüyor. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/10/2012 20:35
Atilla İlhan
(@Atillailhan)
Üye

error! missing message!

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/10/2012 01:25
Cetin Dursun
(@CetinDursun)
Üye

netdisk kullananlar ayrıntılı bilgi verebilirmi..kullanım kolay ve güvenli mi..birazcık bilgi istemekteyim Herkesin mübarek Kurban bayramının kutlar.hayırlara vesile olmasının dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/10/2012 00:12
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba Netdisk kullanmadım ama Microsoft Skydrive ve Google Drive kadar kesintisiz ve sorunsuz çalışamayacağını düşünüyorum. Türktelekom da sürekli sorunlar baş gösteriyor geçenlerde online fatura portalları bozulu v.s. Bu nedenle iki hizmetten birisinizi seçin derim.
Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/10/2012 01:21
Paylaş: