Acronis True Image ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis True Image Echo Özellikleri  

RSS
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Acronis® True Image Echo™ Ürün Ailesi

Acronis True Image Echo Özellikleri

Tüm özel ve kamu sektörü organizasyonları (iş, okullar, genel ve yerel kamu yönetim birimleri) hayati önem taşıyan bilgileri taşımak ve yönetmek için, sunuculara, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara güvenirler. Bu bilgiler, tüm sayısal malvarlıkları, işletim sistemleri, veri tabanları, uygulamalar, konfigürasyon ayarları ve dosyalarda olduğu gibi birçok veri içerirler. Bu sistemler herhangi bir şekilde arızalandığında, virus bulaşmalarında, veya doğal bir takım çökmeler sonucunda ne yapılabilir? Üretkenliğinize dair işlemlerinizi sürdürebilirmisiniz? Acronis IT altyapınızı, güvenilir, geniş dağıtım ağı ve uygun maliyetli yedekleme-kurtarma ürünleri ile, ispatlanmış imaj tabanlı teknolojiler kullanarak korumaktadır. Acronis True Image Echo tüm fiziksel ve sanal sunucularla, PC ve iş istasyonlarında olduğu gibi Windows veya Linux işletim sistemi ortamlarında çalışır.

Acronis True Image Echo afet yedekleme yazılımı bugün kullanılan veriyi kullanarak, sayısal varlıklarınızın kopyasını basit yedekleme ve geri yüklemenin ötesinde korur. Günümüzde sanallaştırma daha popüler olmuş, insanlar yedek imajlarını fiziksel ve sanal ortamların migrasyonu için kullanmaya başlamışlardır. Bu kullanım, yeni sunucuların yapılandırılmasını, sunucularda yeni uygulamaların etkilerini test etm"eyi ve sunuculara dengeli ve kolay bir şekilde varlıkların taşınmasını içerir. İnsiyatif kullanılarak yaratılmış bu disk imajının yeteneği afet yedeklemenin ötesinde, organizasyon için yeni bir değer sağlar.

Acronis True Image Echo sabit diskinizin sektörlerini okuyarak tüm veri ve işletim sistemi bileşenlerini de içeren bir imaj yaratır. Online iken dahi kişisel dosyaları ve klasörleri yedekleyip, geri yükleyebilerek kullanıcı üretkenliğini sağlar. Herhangi bir problem oluştuğunda
Acronis True Image Echo ile tam olarak korunmuş sisteminizi günler, saatler sonrasında değil sadece dakikalar içinde geri yükleyebileceğinizi
bilmek içinizi rahatlatır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Alıntı
Gönderildi : 10/03/2008 15:09
Ertan KURUN
(@ErtanKURUN)
Üye

Paylaşım için teşekkürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2008 15:27
Korhan Köseoğlu
(@korhankoseoglu)
Üye

teşekkürler hakan abi.

4 days to formula one diyorum 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2008 23:35
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

yaşadık diyorum 🙂

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2008 23:47
bilgefevzi
(@bilgefevzi)
Üye

Paylaşımınız için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2008 01:55
Korhan Köseoğlu
(@korhankoseoglu)
Üye

hakan abi uydu var demi evde 😀

yoksa never days to formula one 🙁 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2008 14:41
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

kablolu ...

yanlız yoğunluktan zaten hep tekrar bakıyorum bilge adam a girdiğimden beri kısmet olmuyor :))))) gece gündür ders olmuş hayatımız . 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2008 15:35
 Anonim

[quote user="Hakan UZUNER"]

kablolu ...

yanlız yoğunluktan zaten hep tekrar bakıyorum bilge adam a girdiğimden beri kısmet olmuyor :))))) gece gündür ders olmuş hayatımız . 

[/quote] bu sene F1 çok iyi olacak takımlar çok iddiali konuşuyorlar ama baklaım :)))))

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/03/2008 16:29
Korhan Köseoğlu
(@korhankoseoglu)
Üye

abi konunun başlığı F1 olarak Değişmeden kapayalım konuyu 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2008 17:36
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

ya sorma nereden nereye geldik ...

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2008 21:57
Paylaş: