Heykeli Dikildi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Heykeli Dikildi...  

RSS
Hasan Danış
(@HasanDanis)
Üye

Teknoloji dünyasının kaybettiğimiz efsane ismi Steve Jobs'ın heykeli dikildi. Mobil cihazlara devrim niteliğinde yön veren CEO, artık bu heykelle anılacak.

Milyonlarca kişiyi yasa boğan haber sonrası, ürün kullanıcıları tarafından dünya çapındaki Apple mağazaları önüne çiçek ve notlar bırakıldı.

Yaptığı yeniliklerle teknolojiye yön vermeyi başaran Jobs, aynı zamanda birçok marka ve kişiye de rol modeli oldu.

Buna ek olarak konuya ilişkin birçok etkinlik ve konferanslar düzenlendi. Apple kurucusuna minnetlerini gösteren isimlere şimdi de Macar Graphisoft dahil oldu.

Budapeşte'deki teknoloji parkına -klasik giyim tarzıyla tanıdığımız şekliyle- Steve Jobs heykeli diken firma açılışı yaptı.

ArchiCAD yazılımıyla tanınan şirket, "Steve Jobs bilişimi herkese, önce bürolarımız sonra da ceplerimiz için ulaşılabilir kıldı." şeklinde açıklamada bulundu.

Kaynak:ShiftDelete

Alıntı
Gönderildi : 23/12/2011 16:31
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Böylesine hayal gücü yüksek ve teknolojiyi ileriye taşıyan bir adama bu heykel hiç yakışmamış, benzetemedim bile. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2011 18:29
 Anonim

saçmalamanın daniskası

veya 

şahtan çok şahbaz olmak böyle bir şey

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/12/2011 00:30
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Bilim adına değerli bir insanın heykeli dikilir. Ama adam gibi bir heykel yapsalar herkesin beğenisini alsa daha iyi olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/12/2011 01:21
 Anonim

[quote user="Rıza SAHAN"]Bilim adına değerli bir insanın heykeli dikilir. Ama adam gibi bir heykel yapsalar herkesin beğenisini alsa daha iyi olur.[/quote]

Rıza böyle diyince sanattan anlamayan insanlar oluyorsun işte. ya öğrencilere vermişler yapın bir şeyler diye onlarında ellerinden ancak bu çıkmış veya sanatçı kendine göre yorumlamış.

"ressama sormuşlar aşkın resmini çizebilirmisin diye. oda ben çizerimde sen anlarmısın?" diye cevaplamış olayın temel mantığı bu

Ben sanattan edebiyattan anlamayan bir adamım bundan gocunacak bir yanım yok. karga burga resimler birileri için ooo aaaaa wwooow falan oluyor bence karalama vs.

Ama bari kendi okulu olsa yada kendi ülkesi anlarım. 

Alakası bile olmayan bir yerde olunca şahtan çok şahbazlık yada saçmalama oluyor benim için.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/12/2011 16:27
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="ioz"]

[quote user="Rıza SAHAN"]Bilim adına değerli bir insanın heykeli dikilir. Ama adam gibi bir heykel yapsalar herkesin beğenisini alsa daha iyi olur.[/quote]

Rıza böyle diyince sanattan anlamayan insanlar oluyorsun işte. ya öğrencilere vermişler yapın bir şeyler diye onlarında ellerinden ancak bu çıkmış veya sanatçı kendine göre yorumlamış.

"ressama sormuşlar aşkın resmini çizebilirmisin diye. oda ben çizerimde sen anlarmısın?" diye cevaplamış olayın temel mantığı bu

Ben sanattan edebiyattan anlamayan bir adamım bundan gocunacak bir yanım yok. karga burga resimler birileri için ooo aaaaa wwooow falan oluyor bence karalama vs.

Ama bari kendi okulu olsa yada kendi ülkesi anlarım. 

Alakası bile olmayan bir yerde olunca şahtan çok şahbazlık yada saçmalama oluyor benim için.

[/quote]

:)) Malatyada yapılmalı heykeli. Malatyalı'lık varmış biraz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/12/2011 01:38
HAKAN YAPAR
(@HAKANYAPAR)
Üye

Parmakları pense ile ezilmiş gibi görünüyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/12/2011 02:01
Paylaş: