Çözü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ÇözümPark - Microsoft Türkiye Windows Server 8 - System Center 2012 WorkShop 19 Kasım 2011  

Sayfa 6 / 6
  RSS
Yakup Aydin
(@YakupAydin)
Üye

Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim. Faydalı bir workshop oldu.

Yeniliğin ve çözümün öncüsü çözümparka Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 18:46
Ali Birinci
(@AliBirinci)
Üye

Etkinlikte katkısı olan herkeze teşekkür ederim. O günü bu workshoplar sunumları için değerli vakitlerini nasıl ayırdıklarını duydum. Gözleri kıpkırmızı olan arkadaşım bile vardı. gece seyehat edip sabah etkinliğe katılan. Arkadaşım sandalyeleri kabaca saymış katılımcıların 200 aşkın olduğunu keşfetmiş. Emeği Geçen herkese teşekkür ederim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 20:25
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

[quote user="ugur pek"]

ufak  bir anektot da ben aktarıyım; oturduğum yerin birkaç sıra arkasında, bir bayan arkadaş yanındaki kişiye,

"Hakan hoca, serhat hocaya tebessüm içinde sende diğer sınıfta hyperv anlatırsın 2 kişiye dediği sırada" 

yanındaki kişiye  aynen şu ifadeyi kullandı, "yaptıkları işi seviyorlar" evet gerçekten bu ekip paylaşmayı ve öğretmeyi kuruldukları ilkgünden bu yana seviyor. ve bunun degerini bilen katılımcı topluluğuda haftasonu sabahın ilk ışıklarında uzun kuyruklar oluştururak bu ekibi dinlemeye gitti.
Aslında günün özeti buydu bana göre [:)]   

[/quote]

bence 1 kişi bile olsa serhat hocam anlatırdı 🙂

bu arada 2.bendim ama seni göremedim uğur

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 21:45
Tolga ASIK
(@tolgaasik)
Kıdemli Üye

Değerli Çözümpark Ailesi,

Cumartesi gerçekleştirilen etkinliğe katıldığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum.

Sabah erken saatte Microsoft binasına ulaştığımda, acaba nasıl olacak düşünceleri ile içeri girdim.Öncelikle sıcak çay, simit , beyaz peynir ikramıyla kendime geldim ve günün güzel geçeceği sinyalini böylelikle başlangıçta almış olduk.:)

Etkinliğin yapılacağı salona girdiğimde, ön sıralarda kendime yer buldum ve bu büyük salonda rahat rahat sunumu dinlerim dememe kalmadı, yaklaşık 5-10 dakika sonra arkama baktığımda insanların ayakta kalmaya başladığını görünce çok şaşırdım.O kocaman salon tıklım tıklım dolmuştu.Yapılan paralel otorumlar ile bir kısım arkadaşlarımız diğer salonda devam ettiler.

Genel olarak atmosfer,  üstatların yüzündeki ifadeler, yaklaşımlar, gerçekten herşey çok güzeldi.

Bu kadar insanı bir araya toplamak ve bu sektörde bunu karşılıksız yapmak çok önemli idi ve nefis bir etkinlik oldu.

Katıldığım her ortamda da bu etkinlikten bahsediyorum.

Teşekkürler, Çözümpark...

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 23:29
Abdullah Boztaş
(@AbdullahBoztas)
Üye

Etkinliğe afyonkarahisardan katıldım. Etkinlik başladığında büyük bir salonda arka taraflarda kendime yer bulmuştum. keşke şöyle ön taraflara oturup daha etkin bir şekilde faydalanabilsem dememe kalmadan, hakan hocam paralel olarak diğer sınıflarda oturum yapılacağını söyledi. Diğer sınıflarda paralel oturum yapılması gerçekten iyi olmuştu. Bu arada hocalarımın enerjisini çok beğendim. Onların esprili anlatımları, aynı zamanda sektörde karşılaştıkları problemler ve çözüm yolları ile birlikte konu anlatımları çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/11/2011 00:06
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Dogan Bayraktar"][quote user="ugur pek"]

ufak  bir anektot da ben aktarıyım; oturduğum yerin birkaç sıra arkasında, bir bayan arkadaş yanındaki kişiye,

"Hakan hoca, serhat hocaya tebessüm içinde sende diğer sınıfta hyperv anlatırsın 2 kişiye dediği sırada" 

yanındaki kişiye  aynen şu ifadeyi kullandı, "yaptıkları işi seviyorlar" evet gerçekten bu ekip paylaşmayı ve öğretmeyi kuruldukları ilkgünden bu yana seviyor. ve bunun degerini bilen katılımcı topluluğuda haftasonu sabahın ilk ışıklarında uzun kuyruklar oluştururak bu ekibi dinlemeye gitti.
Aslında günün özeti buydu bana göre [:)]   

[/quote]

bence 1 kişi bile olsa serhat hocam anlatırdı 🙂

bu arada 2.bendim ama seni göremedim uğur

[/quote]

Doğan hocam ben baştan sona, ana salondaydım.[:)]

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/11/2011 05:26
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

sen görmedin mi peki beni 🙂 bende en önde uğur ve rafet hocayla oturuyordum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/11/2011 00:49
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="Dogan Bayraktar"]sen görmedin mi peki beni 🙂 bende en önde uğur ve rafet hocayla oturuyordum.[/quote]

Doğan Hocam O Kalabalıkta Babamız Orda Olsa Onu Bile Göremez Bulamazdık :))))) 

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/11/2011 15:36
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

[quote user="Serkan Taş"]

[quote user="Dogan Bayraktar"]sen görmedin mi peki beni 🙂 bende en önde uğur ve rafet hocayla oturuyordum.[/quote]

Doğan Hocam O Kalabalıkta Babamız Orda Olsa Onu Bile Göremez Bulamazdık :))))) 

[/quote]

Walla ne diyeyim 🙂 haklısın

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/11/2011 15:55
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

aynen valla göremedim bende; görsem ugrardım mutlaka [:)]

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/11/2011 12:19
Kaan Atalay
(@kaanatalay)
Üye

Eğitimde Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.. Çok Güzel Bir Eğitim Oldu..

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2011 11:59
M. Oguzhan OZKURT
(@m-oguzhanozkurt)
Üye

Eğitimde emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER.Ancak Hakan Hocam bir de benim kazandığım laptop u mouse kazandın veremem diye yeni çekiliş yapmasaydı daha iyi olacaktı.Hakan hocam sayesinde yaklaşık 1500 TL lik mouse sahibi oldum 😀 Yine de güzeldi.Orda bahsedilen Microsoft'un portallarından birisi vardı onun adını hatırlayamadım.İncelemek istemiştimde. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/12/2011 19:54
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Oğuzhan ben sana ulaşmaya çalıştım, bulamadım, iyi oldu yazdığın, bu konuda çok haklısın, ben insanların "o hediye aldı" demesine aldandım ama sen soruyu bilmiş ve hak etmiştin bu nedenle sana iki adet ÇözümPark eğitimi hediye ediyorum,

istediğin iki eğitime ücretsiz katılabilirsin.

Hayırlı olur umarım.

Siteyi ise hatırlayamadım ama videoları yayınlıyoruz bu hafta oradan bakarsın olur mu ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/12/2011 22:21
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Oguzhan Ozkurt"]Eğitimde emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER.Ancak Hakan Hocam bir de benim kazandığım laptop u mouse kazandın veremem diye yeni çekiliş yapmasaydı daha iyi olacaktı.Hakan hocam sayesinde yaklaşık 1500 TL lik mouse sahibi oldum 😀 Yine de güzeldi.Orda bahsedilen Microsoft'un portallarından birisi vardı onun adını hatırlayamadım.İncelemek istemiştimde. 🙂
[/quote]

Microsoft virtual academy denmi bahsediyorsunuz?

http://www.microsoftvirtualacademy.com/Home.aspx  

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/12/2011 23:34
Sayfa 6 / 6
Paylaş: