Çözü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ÇözümPark - Microsoft Türkiye Windows Server 8 - System Center 2012 WorkShop 19 Kasım 2011  

Sayfa 5 / 6
  RSS
Selçuk HÜNER
(@selcukhuner)
Üye

Microsoftta bir çok etkinliğe katıldım.

Bu güne kadar bu kadar kalabalığı bir arada gördüğümü hatırlamıyorum.

Ayrıca gelen bütün herkes eminim ki sektörde sözü geçen ve belirli bir seviyenin üstünde insanlardı.

Özetle kuru kalabalık değil, bilgi teknolojileri konusunda çalıştıkları şirketleri yönlendiren, yöneten, know how sağlayanlardan oluşuyordu.

Gelecek teknolojilerin anlatılması, gelecek 5 yılı insanların zihninde şekillendiren bir etkinlik oldu.

Bunun yanı sıra Hakan Hocanın sunumu hiper aktivitesi sebebiyle hem süratli içerik bakımından oldukça dolu, bir o kadar da uykumuzu açan bir bölüm oldu.

Katkı sağlayan herkese teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 17:17
M. Hakan CAN
(@m-hakancan)
Tecrübeli Üye

Görüntüler enfes fiziki olarak orda olamasam da gönül olarak ordaydım.
Etkinlik sonrası okuduğum yorumlar Çözümpark ın geldiği yeri, ekibin
kalitesini ortaya koymakta diye düşünüyorum. Fotolardan insanların
kaliteli bilgiye ne kadar aç olduğunu görebiliyorum ki bu bilgiyi
Çözümpark ekibinden öğrenmek istemeleri de ayrıca mutluluk verici.
Ekibin katılımcılarla kurduğu samimi ortam ise Çözümpark' ın insanlara
ne kadar yakın olduğunun en önemli kanıtı diye düşünüyorum.

Ellerinize, gönlünüze sağlık birbirinden değerli arkadaşlarım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 21:57
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

Süper Bir Etkinlik Oldu. Aslında Ben Bekliyordum Yoğun Bir Talep Olacağını Ben GaziAntep'ten Kalkıp Geldiysem Diye Düşündüm. Hakikaten Konular Güncel Ve Daha Gelmeden Geleceği Anlatmaya Başlayan Sevgili Hocalarımız Mesut ALADAĞ , Serkan AKINCI , Hakan UZUNER , Serkan UZUNER , Fatih KARAALİOĞLU Ve Diğer Ekip Üyesi Ve Yazar Olan Arkadaşlarımıza , Çok Kıymetli Çözümpark Ailesine Teşekkür Muhakkak Bir Borçtur. Tüm Herkese Teşekkür Ederim İnşallah Yakın Bir Zamanda Tekrar Bir Araya Geliriz ...

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/11/2011 10:59
ZAFERCALIKOGLU
(@ZAFERCALIKOGLU)
Üye

Gerçektende beklediğimin  üzerinde  yararlı bir eğitim oldu,hakan ,serkan  ve fatih hocalarımıza çok teşekkür ediyorum,paralel oturumlardan birindeydimtek üzüldüğüm nokta  mesut hocamı  dinleyememek oldu  ,artık  oda baska zaman kısmet,emeği gecen  herkese  çok teşekkür ediyorum,

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 11:59
omerkilinc
(@omerkilinc)
Üye

Bu etkinlik için gece bursadan yollara düştük geldik 🙂 İyi ki de gelmişiz...
Emeği geçen herkese teşşekürler. Gerçekten eğitim tadında oldu...

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 12:03
Asuman Tüysüz
(@AsumanTuysuz)
Üye

Kesinlikle çok faydalı bir workshop oldu. emeği geçen herkesin emeğine sağlık. hafta sonu olmasının etkisi büyük bence, her hafta sonu yapın her hafta sonu gelirim 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 12:09
Mustafa Güneş
(@MustafaGunes)
Üye

Açıkçası nereden başlayacağımı bilemiyorum. Sunuma İzmit'ten gelip katıldım. Sabah çok erken saatte yola çıktım ve ne ile karşılaşacağımı, nasıl bir gün geçireceğimi bilmeden soru işaretleriyle birlikte geldim. Çünkü daha önce hiç aranıza katılmışlığım yoktu.

Şahsen o kadar katılım olacağını sanmıyordum. Bir de "Sunum 75 kişi ile sınırlı olacak" şeklindeki bilgilendirme mailinden sonra o kalabalığı gördüğümde hafiften dumur oldum :)) 

Sonuç: İmkanlar elverdiği sürece, bundan sonraki eğitim ve seminerlere mümkün olduğunca katılmaya çalışmam gerektiğini anladım. Çünkü şahsi bilgi güncelliğimin, işyerimizdeki sistemlerin ne kadar geride kaldığımızı net bir şekilde gördüm. Biz halen Server 2003 R2 ile cebelleşirken siz almış başınızı gitmişsiniz. :)))

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 12:20
Sadık Kaya
(@sadikkaya)
Üye

Her zamanki gibi çözümpark kalitesini ortaya koydunuz. Emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ederiz. Ağzınıza sağlık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 12:31
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar bu etkinliği güzel, değerli ve bizler için inanılmaz keyifli kılan siz değerli katılımcılarımız oldu, inanın sizin Türkiye' nin her yerinden kalkıp gelmeniz bizleri o kadar mutlu ettiki buraya yazsam inanmazsınız [:D]

tekrar ve tekrar ayağınıza sağlık.

Sizler için daha iyisini yapmak adına artık sorumluluklarımız arttı, daha iyisi için az olan uyku saatlerimizi biraz daha kısmak zorundayız [|-)]

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 12:42
oktay kumaş
(@oktaykumas)
Üye

Herkese merhaba,

Açıkcası çözümpark sadece bilgi paylaşımı yapmıyor kriz ortamınıda çok iyi yönettiğine şahit oldum, beklenmeyen bir kalabalığı görünce çok şaşırdım. Değrli hocalarımız   5-10 dk içinde organize olup paralel otururumlar yaparak çok başarılı ve en önemlisi çok verimli bir iş ortaya çıkardılar.

Değerli hocalarımıza bu üstün gayretleri ve başarılarından dolayı kutlarım. hepinize  çok teşekkür ederim

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 12:56
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="oktay kumaş"]

Herkese merhaba,

Açıkcası çözümpark sadece bilgi paylaşımı yapmıyor kriz ortamınıda çok iyi yönettiğine şahit oldum, beklenmeyen bir kalabalığı görünce çok şaşırdım. Değrli hocalarımız   5-10 dk içinde organize olup paralel otururumlar yaparak çok başarılı ve en önemlisi çok verimli bir iş ortaya çıkardılar.

Değerli hocalarımıza bu üstün gayretleri ve başarılarından dolayı kutlarım. hepinize  çok teşekkür ederim

[/quote]

Oktay seni tebrik ederim, inanı bizde bu kadar kalabalık beklemiyorduk, ondan sabah tüm arkadaşlarım ile konuşup hızlı bir karar aldık, en büyük şansımız olası bir duruma karşı herkesin erken gelmesini istemiştik, ekip orada olunca ve zaten işimiz anlatmak olduğu için bulduğumuz odaya doluştuk, burada aslında önemli olan sizlerin öğrenme amacı ile gelmiş olmanızdı, sonuç olarak ben çok etkinlik gördüm, düzenledim, katıldım. İkram edilen kurabiyelere kadar bile eleştiren insanlar vardı, adamın amacı bildi değil kurabiye yemek miş dedim geçtim, bizler ise sizleri bana göre çok da rahat ağırlayamadık, malum küçük salonlarda bile ayakta kalan insanlar vardı ben çok rahatsız oldum, kendilerine sordum "hocam ben böyle iyiyim" dedi, bu işte o insanın neden geldiğini çok iyi kanıtlıyor 🙂

Yani önemli olan gelen insanların hoş görüsü idi bence, inanın hiç bu kadar kaliteli ve bilgili bir topluluk görmemiştim, herkes çok saygılı, anlayışlı, bilgi amacı ile gelmiş, yani kesinlikle inanılmazdınız.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 13:17
obahar
(@obahar)
Üye

Merhaba,

Biz antep ten geldik etkinlik için günü birlik 🙂

Yorulduk ama değdi, teşekkür ederiz.

İçerik, sunum konuları, hocalar ve mekan olarak güzeldi, teşekkür ediyoruz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 13:24
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="obahar"]

Merhaba,

Biz antep ten geldik etkinlik için günü birlik 🙂

Yorulduk ama değdi, teşekkür ederiz.

İçerik, sunum konuları, hocalar ve mekan olarak güzeldi, teşekkür ediyoruz.

[/quote]

GaziAntep'ten Katılım Demekki Benimle Sınırlı Değilmiş :)))) Mutlu Oldum Bunu Görünce... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 13:38
Özgür MAZLUM
(@ozgurmazlum)
Kıdemli Üye

Gerçekten başarılı ve bir o kadar büyük katılımlı bir organizasyondu.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 14:03
Murat GÜVEN
(@MuratGUVEN)
Üye

Harika bir etkinlik oldu, emeği geçen herkese teşekkürler 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 16:27
ismail aksu
(@ismailaksu)
Üye

Sevgili Hocalarım ilginize ve emeğinize teşekkürederim ağzınıza sağlık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 16:54
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

ufak  bir anektot da ben aktarıyım; oturduğum yerin birkaç sıra arkasında, bir bayan arkadaş yanındaki kişiye,

"Hakan hoca, serhat hocaya tebessüm içinde sende diğer sınıfta hyperv anlatırsın 2 kişiye dediği sırada" 

yanındaki kişiye  aynen şu ifadeyi kullandı, "yaptıkları işi seviyorlar" evet gerçekten bu ekip paylaşmayı ve öğretmeyi kuruldukları ilkgünden bu yana seviyor. ve bunun degerini bilen katılımcı topluluğuda haftasonu sabahın ilk ışıklarında uzun kuyruklar oluştururak bu ekibi dinlemeye gitti.
Aslında günün özeti buydu bana göre [:)]   

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 18:19
Yasin Özbek
(@YasinOzbek)
Üye

Yaklaşık 2 sene gibi bir zamandır çözümparkın takipçisiyim ve böyle bir grubun üyesi olmaktanda kendimi çok şanslı hissediyorum ben mersinden katılım sağladım yaklaşık 14 saat gibi bir yolculuk yaparak geldim ve bu yorgunluğuma fazlasıyla değdiğini düşünüyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 18:21
teknikservis2
(@teknikservis2)
Üye

Çözümpark bünyesinde katıldığım ilk WorkShop'tu, kriz anında tam bir sunucu gibi çözüm üretebilen 🙂 ve emeği geçen bütün hocalarıma gayretleri ve bu büyük başarıları için teşekkür ediyorum. Özellikle Hakan hocam, ben anlatımınızı çok beğendim akıcı ve net bir şekilde karşınızdaki insanın istemese bile aklına sokuyorsunuz anlatmak istediklerinizi. Bir numarasınız 🙂 workshoplarınızın devamını bekliyoruz.Bütün ÇözümPark ailesine tekrar teşekkür ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2011 18:27
Sayfa 5 / 6
Paylaş: