Çözü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ÇözümPark - Microsoft Türkiye Windows Server 8 - System Center 2012 WorkShop 19 Kasım 2011  

Sayfa 4 / 6
  RSS
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Ugur BURMA"][quote user="Ugur DEMIR"]

Güzel bir organizasyondu. Yeni ürünlerdeki trickleri ve yenilikleri öğrenmek heyecan verici bir o kadarda zevkliydi. Değerli hocalarımızın ağzına sağlık. Tüm hocalarımıza ve katılımcılara teşekkürler.

Uğur abi bu arada aramızda durup dilek tutanlarında dilekleri kabul olur inşallah =)

Saygılar. 

[/quote]

Hat trick yapabilseydik kesin kabul olurdu. Ne yapalım darısı bir dahaki etkinliğe 🙂

http://www.cozumpark.com/photos/28_mart_2010_zmpark_bowling_turnuvas/picture163255.aspx

[/quote]

[Y]

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 22:18
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

Emeği geçen herkese teşekkür ederim , gerçekten süper bir organizasyon oldu.

Bu arada hakan hocam tekrardan geçmiş olsun

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 22:55
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

herşey okadar güzel organize olmuş ki tüm sunumlar planlandığı şekilde ilerledi,

Hakan hoca başta olmak üzere tüm anlatım ekibine emekleri için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 23:06
Cemil SANCAK
(@CemilSANCAK)
Üye

Gelemeyen arkadaşlara neler kaçırdıklarını da ben anlatayım bari 🙂 ;

sabah vardığımızda açık büfe simit, beyaz peynir, kaşar peynir, domates söğüş ve salatalık, sınırsız çay, kahve ve su.. Güzel bir kahvaltıyla başlayan gün, yine aynı güzellikte devam edeceğinin sinyallerini ilk dakikalardan verdi.

Hızlı bir giriş ile paralel sessionlar başlatıldı. Çok sıcak bir ortamda ( klimaları açmak zorunda kaldılar ) MVP ve MCT'ler yönetimindeki Workshop haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz tatil gününün ancak bu kadar tatlı bir yorgunlukla dolu dolu yaşanabileceğini ispatladı. İkiye bölünebilsem aynı anlatımları ikişer defa dinleyebilmek için diğer odaları da ziyaret ederdim.

Öğle yemeği gayet hoş, lezzetli ve sıcaktı. İnsanları sadece reklam olsun diye bir araya toplayıp kişisel egolarını tatmin eden organizatörlere nispet yaparcasına misafirlerine ne kadar fazla değer verdiklerini ispatladı ev sahipleri. Ayrıca tüm aralarda da arkası kesilmeyen sıcak çay ve kahveye de güler yüzleriyle eşlik etti tüm ÇözümPark ekibi.

Öğleden sonra yemeğin de etkisiyle bir ara gözlerim kapanır gibi olacaktı ki Hakan hocanın sağdan soldan gelen seri bilgi topları beni tatlı uyku halimden gerçek dünyaya çekti. Çok uzattım kusura bakmayın ama son olarak da günü ölümsüzleştiren güzel bir fotograf ile ayrılık vakti gelmiş oldu.

Emeği geçen tüm arkadaşlara, sponsorlara, özellikle "Onlar Bizim Ekibimizden" diye anılan misafirlere teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 23:22
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Microsoft sanırım bu günden sonra bu eğitim işlerini tamamen Çözümpark üzerinden yürütür:))
Rekor seviyede katılım,değerli hocalardan mükemmel şekilde hazırlanmış bir organizasyon yapısı;
Biraz reklam gibi olacak ama spker diyorki "Dünya kupası dahil bir çok maç anlattım böylesini ne gördüm ne yaşadım.Moskova flarmoni orkestrasını andırıyor türibünler.Anlatılmaz yaşanır.(Çarşı için diyor.)
Bu gün katılım sağlanması gereken bir etkinlik vardı yaşamak gerekirdi bu etkinlikte bu günü bizlere yaşatan değerli hocalarımıza sonsuz teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 00:09
m.eminarslantay
(@m.eminarslantay)
Üye

[quote user="Cemil SANCAK"]

Gelemeyen arkadaşlara neler kaçırdıklarını da ben anlatayım bari 🙂 ;

sabah vardığımızda açık büfe simit, beyaz peynir, kaşar peynir, domates söğüş ve salatalık, sınırsız çay, kahve ve su.. Güzel bir kahvaltıyla başlayan gün, yine aynı güzellikte devam edeceğinin sinyallerini ilk dakikalardan verdi.

Hızlı bir giriş ile paralel sessionlar başlatıldı. Çok sıcak bir ortamda ( klimaları açmak zorunda kaldılar ) MVP ve MCT'ler yönetimindeki Workshop haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz tatil gününün ancak bu kadar tatlı bir yorgunlukla dolu dolu yaşanabileceğini ispatladı. İkiye bölünebilsem aynı anlatımları ikişer defa dinleyebilmek için diğer odaları da ziyaret ederdim.

Öğle yemeği gayet hoş, lezzetli ve sıcaktı. İnsanları sadece reklam olsun diye bir araya toplayıp kişisel egolarını tatmin eden organizatörlere nispet yaparcasına misafirlerine ne kadar fazla değer verdiklerini ispatladı ev sahipleri. Ayrıca tüm aralarda da arkası kesilmeyen sıcak çay ve kahveye de güler yüzleriyle eşlik etti tüm ÇözümPark ekibi.

Öğleden sonra yemeğin de etkisiyle bir ara gözlerim kapanır gibi olacaktı ki Hakan hocanın sağdan soldan gelen seri bilgi topları beni tatlı uyku halimden gerçek dünyaya çekti. Çok uzattım kusura bakmayın ama son olarak da günü ölümsüzleştiren güzel bir fotograf ile ayrılık vakti gelmiş oldu.

Emeği geçen tüm arkadaşlara, sponsorlara, özellikle "Onlar Bizim Ekibimizden" diye anılan misafirlere teşekkürler. 

[/quote]

[Y] 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 00:10
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Cemil inan süper bir yorum, çok teşekkür ediyorum, bizim için sizler çok değerlisiniz, bizim en önemli noktamız zaten samimiyetimizdir, bunu hissettirebildiysek ne mutlu bize.

Gelen tüm değerli katılımcılarımızın ayağına sağlık.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 00:16
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Bu da çok güzel bir resim 🙂

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 00:30
m.eminarslantay
(@m.eminarslantay)
Üye

Hakan Hocam diğer resimleri ne zaman yüklüyeceksiniz 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 00:34
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Hocam yanlış resmi atmışsın, bu diğer 2 sınıfın açılmış hali. 9:15 de yemekhanedeki tüm sandalyelerin bu salona taşındığı halde hala ayakta kalanlar olduğu resmi koyman lazımdı. Hızlı bir organizasyonla ve sizlerin hazırlıklı olmanız sayesinde diğer 2 sınıfta paralel oturumlarla tüm katılımcılar etkinlikten faydalanmış oldu.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 01:00
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Evet haklısın, henüz tüm katılımcılar bu sınıfta değil ve diğer iki sınıfda dolu idi, ama bu bile yeter bence 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 01:23
Sedat ÖZCAN
(@SedatOZCAN)
Üye

Evet arkadaşlar gelmeyenler kaçıranlar unutanlar vs olmayanlar çok şey kaçırdırlar, gelenler adına kendimcesi şu

Emeğinden Yemeğine,Sunumundan Demosuna,Ortamından havasına kadar herşey mükemmeldi, çözümpark ailesine TEŞEKKÜRLER... 
CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 01:37
Fatih CABUK
(@FatihCABUK)
Üye

Sunumları yapanlardan sponsorlara, çalışanlara kadar tüm emeği geçenlere, saygılar tekrar teşekkürler.

Her ne kadar fotoda uyuyor izlenimi vermiş olsamda. Pür dikkat dinledim tüm sunumları.. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 02:23
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="ofcabuk"]

Sunumları yapanlardan sponsorlara, çalışanlara kadar tüm emeği geçenlere, saygılar tekrar teşekkürler.

Her ne kadar fotoda uyuyor izlenimi vermiş olsamda. Pür dikkat dinledim tüm sunumları.. 🙂

[/quote]

Evet ben şahidim, benim sunumu çok dikkatli dinliyordun 🙂

Fatihcim öyle demiyelim, biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyelim 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 02:30
Evren Banger
(@evrenbanger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Keske turkiyede olsaydikta gidebilseydik cok merak ediyordum 🙂 Butun arkadaslarima gitmelerini soyledim gercekten merak ediyorum sabah olsun anlattircam hepsini 🙂 Herkesi emeklerinden dolayi tesekkur ve tebrik ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 03:01
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Ayarlarsan hollandaya da gelir anlatırız 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 03:07
Evren Banger
(@evrenbanger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Herzaman beklerim hocam..

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 03:23
Ahmet YALABIK
(@AhmetYALABIK)
Üye

Boludan bir arkadaşımla beraber geldim  ve şunu soyleyeyım resmen bombaydı, anlatımlar olsun ortam olsun.Bütün herkeze tşk ederim yine olsun yine gelirim istanbul trafigine ragmen :))

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 14:57
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Fotoğraflara Resimler bölümünden ulaşabilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/photos/19_kasm_2011_zmpark_workshop_microsoft_ofisi/picture286267.aspx

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2011 15:58
Sayfa 4 / 6
Paylaş: