Windows 8'in ç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 8'in çıkış tarihi açıklandı!  

RSS
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Microsoft’un CEO’su Steve Ballmer, dün yaptığı açıklamada, yazılım devi şirketlerinin işletim sisteminin 2012’de piyasaya sürüleceğini açıkladı

Tokyo’da düzenlenen “Microsoft Developer Forum”da konuşan Ballmer, “Windows’un yeni versiyonu üzerinde çok çalıştıklarını” belirtti ve “Gelecek yıl piyasaya sürülecek yeni nesil Windows sistemlerinde birçok yenilik var…”ifadesini kullandı.

Ballmer, yeni Windows’un içerikleri hakkında açıklamada bulunmazken, Microsoft’un yatırım yapmayı öngördüğü bazı alanları açıkladı. Bu alanlardan bir tanesinin “doğal kullanınıcı ara yüzü” olduğunu belirten Ballmer, “dokunma ve konuşma gibi bilgisayarla karşılıklı etkileşimi geliştirmek istediklerini ve şirket olarak bilgisayarların kullanıcısını ve eylemlerini tanıyacak bir seviyeye getirmek istediklerini” ifade etti.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/17861993.asp?gid=381

Alıntı
Gönderildi : 24/05/2011 15:42
Fatih Özyalçın
(@fatihozyalcin)
Üye

Haber için teşekkürler. Beklemedeyiz 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/05/2011 16:21
S.Ahmet Taşova
(@S.AhmetTasova)
Üye

Çok bişey kalmamış 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/05/2011 19:40
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

Ben daha askere gitmeden youtube da videosunu izlemiştim çok güzel ama sanki gittikçe mac'e daha çok benziyor 🙂

bakalım hayırlısı olsun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/05/2011 03:04
 Anonim

super uzun zamandır w8 bekliyordum. hemen öğreneyimde cv yine değiştirelim 🙂 all in one olmak sadece 1 sene suruyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/05/2011 11:24
Paylaş: