DrayTek Türkiy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

DrayTek Türkiye ücretsiz Ağ eğitimleri.  

Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

DrayTek Türkiye ücretsiz Ağ eğitimleri.

DrayTek Türkiye olarak 5 yıl içinde 600 bilişimci arkadaşımıza Ankara ofislerimizde ücretisz ağ eğitimleri verdik. Cözümpark ailesini oluşturan diğer arkadaşlarımız gibi bilginin paylaştıkca çoğalacağına olan inancımız ile yakın zamanda bu ücretsiz eğitimlerimize tekrar başlayacağız. Bu eğitim parkurunun ilk ayağı olarak DrayTek cihazları baz alınarak hazırlanmış " http://www.draytektr.com/nasil_yapilir_video  " ilgili linkten ulaşılabilecek ve bir çok farklı içeriği içinde bulunduran eğitim videolarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Yakın zamanda yine DrayTek markası baz alınarak verilecek olan ücretsiz ağ sistemleri eğitimlerimizde siz değerli dostlarımızıda aramızda görmekten mululuk duyarız.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 19/05/2011 20:55
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Teşekkürler, eğitimler yine sadece ankara da olacak sanırım değil mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/05/2011 21:50
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="kAyhAn89"]Teşekkürler, eğitimler yine sadece ankara da olacak sanırım değil mi?[/quote]

Hocam iki türlü eğitim planlamaktayız birisi online diğeri yerinde. Yerinde olan eğitimler Ankara da olacak. 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 19/05/2011 21:58
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

geri bildirim için teşekkürler.

Online eğitimlerinizide yine burada paylaşırsanız sevinirim.

İyi çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/05/2011 00:36
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Elinize sağlık.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/05/2011 01:33
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

geri bildirim için teşekkürler.

Online eğitimlerinizide yine burada paylaşırsanız sevinirim.

İyi çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/05/2011 02:44
Fırat Bilmiş
(@firatbilmis)
Üye

Ertan hocam tebrikler. Online eğitimlere paylaşırsan seviniriz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/05/2011 16:49
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Fırat Bilmiş"]Ertan hocam tebrikler. Online eğitimlere paylaşırsan seviniriz.
[/quote]

Video işleri biter bitmez eğitim tarafına geleceğiz, umarım güzel şeyler çıkacak.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 24/05/2011 00:19
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Sektördeki kişiler bildikleri, eğitimlerine ve dökümanlarına kolay ulaşabildikleri ürünleri daha çok tercih ediyorlar. Örnek Windows işletim sistemleri, Cisco cihazları, HP veya IBM server lar. Neden windows; çünkü kolay kurulum, verdiği ürün desteği, kolay ulaşılan eğitimler. Linux biraz daha yabancı, belli gruplar tarafından tercih edilen bir sistem olarak görülüyor. Kısa süre Ubuntu kullandım sistemciler için Windows tan daha kullanışlı. Draytek vereceği eğitimlerle sektördeki bilinirliğini ve pazar payınıda artıracaktır. Darısı bunun farkına varacak diğer firmaların başına. Distribütörden ziyade Türkiye ofislerininde olması ayrı bir avantaj sağlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/05/2011 02:32
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Ugur BURMA"]Sektördeki kişiler bildikleri, eğitimlerine ve dökümanlarına kolay ulaşabildikleri ürünleri daha çok tercih ediyorlar. Örnek Windows işletim sistemleri, Cisco cihazları, HP veya IBM server lar. Neden windows; çünkü kolay kurulum, verdiği ürün desteği, kolay ulaşılan eğitimler. Linux biraz daha yabancı, belli gruplar tarafından tercih edilen bir sistem olarak görülüyor. Kısa süre Ubuntu kullandım sistemciler için Windows tan daha kullanışlı. Draytek vereceği eğitimlerle sektördeki bilinirliğini ve pazar payınıda artıracaktır. Darısı bunun farkına varacak diğer firmaların başına. Distribütörden ziyade Türkiye ofislerininde olması ayrı bir avantaj sağlar.[/quote]

Kesinlikle diğer firmaların bir ders çıkartması gereken fikir. Ama Türkiye de işler malesef UTM pazarı haricinde genelde getir ISp sat ve ortadan yok ol şeklinde ve pek kalıcı devam etmiyor. Sanırım ZyXel kendi ofisini gelip Türkiye de açmasa idi DrayTek dışında bir firma tarafından bu kadar uzun süre temsil edilebilen bir modem/Simple Router cihazıda daha olmayacaktı. 10 Senedir DrayTek ürünlerini Türkiye de pazarlama ve tanıtma şansımız oldu bu sırada da artık DrayTek tarafında bütün imza ve sözleşme yetkilerine sahip olduk. Ayrıca DrayTek Türkiye sorunlara istinaden keys açmamaktadır ve aracı olarak FEA yı kullanmaz. Direk olarak RD ile çalışırız ve ürün geliştirmede yol gösterici olarak diğer tüm dağıtıcılaın önündeyiz. Tabi bunun en büyük getirisi Türkiye de oluşan bir sorunun çözümü bizden kaynaklı olması durumunda bir haftayı geçmemektedir.Ayrıca gurur duyarak söylüyorum gerek ülke içi geri dönüşlerden gerekse  bizim araştırmalarımız sonucunda bu gün DrayTek markasının %30 luk teknoloji kısım geliştirmesi direk olarak Türkiye tarafından yapılmıştır.

Bizim yaptığımız hafta sonu eğitimlerini bir çok firma örnek alarak 5 yıl içinde takipcimiz oldu, kimi başardı kimi yarıda bıraktı lakin biz kararlıyız ve yolumuza hiç duraksamadan devam edeceğiz.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 24/05/2011 03:48
Onr TURAN
(@OnrTURAN)
Üye

Tebrikler Ertan hocam, Ankara'da müsait olduğum sürece katılmaya çalışıcam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/05/2011 12:10
Paylaş: