Avea'da sesli imza ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Avea'da sesli imza teknolojisi  

RSS
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Avea'da sesli imza teknolojisi

Avea, ücretsiz olarak sunduğu yeni Sesli imza Teknolojisi ile abonelerine Müşteri Hizmetleri ile yaptıkları görüşmelerde seslerini bir şifre gibi kullanarak kimlik doğrulaması yapma imkanı sunduğunu bildirdi.

İlgili Linkler

Hürses · Sivas Yeni Ülke · Süper Gazete

Alıntı
Gönderildi : 10/05/2011 11:47
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

Bilgi için teşekkürler hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2011 14:05
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Bunu nasıl anlıyorki, mesela ben şuan gribim ve sesim normal sesimden çok farklı. Bu durumda işlemimi nasıl yapabileceğim ki?

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/05/2011 18:25
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Geçtiğimiz günlerde Uluslararası standartlarda Ses Teknolojileri üreten bir firmanın programını görme şansım oldu, senin sesini bir defa alsınlar, senin sesinden bir şarkıcının parçasını bile okutuyorlar..

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/05/2011 18:54
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

İlginç 🙂 Böyle bir programın demosu varmı hocam. Merak ettim sadece.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/05/2011 01:28
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Mesut SARIYAR"]Geçtiğimiz günlerde Uluslararası standartlarda Ses Teknolojileri üreten bir firmanın programını görme şansım oldu, senin sesini bir defa alsınlar, senin sesinden bir şarkıcının parçasını bile okutuyorlar..[/quote]

Güzel olduğu kadar pahalı olmalı hocam 🙂 Sakat bir durum çok farklı işlerde kullanılabilir.Alo ben Kamil bizim yeğeni yollayacağım sana onu işe al :)) bizim ülkede çok farklı amaçlarda kullanılabilir :))

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/05/2011 01:43
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

hee milleti kandırmak için herşeyi yapıyorlar.

turkcell müşteri hizmetlerini de arayınca, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sesli bilmem ne yapıcaz cart curt diyor.

şimdi yapmak istediğiniz işlem ile alakalı bir iki kelime söyleyiniz, örneğin fatura işlemleri gibi diyor.

fatura işlemleri diyorsunuz ve sanırım fatura dediniz diyor :)))). sonra bi yere aktarıyor. orda da şimdi buradaki işlemleri size sölüyorum diyor, mesela detaylı fatura işlemleri gibi diyor. bu sefer de öyle diyorsunuz hadi al başına belayı. sanırım böyle dediniz...

hani bunlar türkiyenin cep anayasasını çıkarmışlardı, müşteri hizmetlerini arayınca hızlı bir şekilde cevap verilcekti yalan....

gerçek olan arama yaptığımızda faturanın yükseliyor olması....

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/05/2011 03:12
Paylaş: