Anasayfa » Forum

Microsoft - ISSA Tu...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft - ISSA Turkiye Kurumsal Guvenlik Seminerleri Dizisi  

  RSS
arzuozgun
(@arzuozgun)
Üye
Sevgili CozumPark Forum Uyeleri,

ISSA ve Microsoft işbirliği ile; BT profesyonellerini BT risk yönetimi ve denetimi konusunda bilgilendirmek, güncel saldırı tehditleri ve bu tehditlerden korunma yöntemleri konusunda bilinçlendirmek; saldırılara karşı hukuki korunma yolları konusunda BT profesyonellerine yol göstermek amacıyla; Şubat, Mart, Nisan ve Haziran aylarında dört Güvenlik Semineri gerçekleştiriyor olacağız. İlginizi çekeceğini düşündüğümüz konuları ele alacağımız bu seminerlere en erken, seminer tarihinden 30 gün önce kayıt olabileceksiniz. Seminerlere kayıt yaptırmak isteyen katılımcılarımızın bu bilgiyi dikkate almalarını rica ediyoruz. Ayrıca, bu sınıf etkinliğine katılamayacak müşterilerimiz için, eş zamanlı olarak Microsoft’un Live Meeting teknolojisi eşliğinde Web seminerleri düzenlenecektir. Sınıf etkinliğinin aksine, kayıt yaptırmak için beklemenize gerek olmayan, ilgili etkinliğin kayıt bağlantısına tıklayarak anında kaydınızı olabileceğiniz bu Web seminerleri sayesinde Güvenlik Seminerleri’ni kolayca takip edebilecek, kilometrelerce uzaktan bile sınıf atmosferinin havasını soluyabileceksiniz.

Seminerlerin icerik, gundem ve tarihlerine buradan bakabilir ve kayit olabilirsiniz.

Katılımınız için bir kez daha teşekkür eder, gelecek Güvenlik Seminerleri’nde de sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildiririz.

Saygilarimizla.

Bu mesaj bilgilendirme amacli; ISSA Turkiye Dis Iliskiler, Basin ve Medya Sorumlusu tarafindan ISSA Turkiye`nin bilgisi dahilinde gonderilmistir.

Alıntı
Gönderildi : 21/02/2011 20:55
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 20:58
Paylaş: