Anasayfa » Forum

Windows 7 64 bit'te...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 64 bit'ten Windows 8 ve 9 128 bit'e geçiş  

RSS
Mehmet AKSU
(@MehmetAKSU)
Üye

32 bit işletim sistemi ve yazılımlar halen yaygın bir biçimde kullanılıyor. 64 bit işletim sistemi, yazılım ve sürücüler ise henüz yeni yerleşmiş durumda. 64 bit'e geçiş sonunda hızlanıyor. Microsoft'un yeni çıkacak olan işletim sistemi Windows 7'nin 64 bit sürümü, daha önceki haberimizden hatırlayacağınız gibi kapsamlı donanım testlerinden geçiyor. Testleri geçemeyen bilgisayarlara, Windows 7 uyumlu logosu yapıştırılmayacak. 64 bit bir kenara geçtiğimiz günlerde Microsoft Windows 8 ile ilgili ilk resmi olmayan bilgileri sizlere aktarmıştık. Microsoft her zaman bir ilerisini düşünüyor ve Windows 8 üzerinde çalışıyor. Microsoft, Windows 8 ile birlikte 128 bit'e geçmeyi planlıyor. Windows 8 ile olmasa, Windows 9 ile bu mutlaka gerçekleşecek! Hali hazırda Windows 7'nin sunucu sürümü olan Windows Server 2008 R2 64 bit

Kaynak : http://www.chip.com.tr/konu/windows-8-i-birak-windows-9-a-bak_15714.html #

Alıntı
Gönderildi : 23/12/2010 17:50
CozumPark
(@cozumpark)
Kıdemli Üye Yönetici

paylaşım için teşekkürler...

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2010 18:22
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Teşekkürler.Sanırım öğrenmek test etmek için bile daha çok para akıtacağız donanıma 64bit cpu bulmadan 128 bela olacak başımıza.Böyle başka meslek varmı acaba sürekli öğren öğren sonu yok:((

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2010 19:36
Bora YILDIZ
(@borayildiz)
Üye

var doktorluk onlardan biri : ))

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2010 19:42
omerkilinc
(@omerkilinc)
Üye

64 bit yıllardır tam anlamıyla oturmamışken, 128 bit biraz uzak geliyor açıkçası 🙂

Teoriyle pratiğin çakıştığı noktalardan biri 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2010 19:49
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Bora YILDIZ"]var doktorluk onlardan biri : ))[/quote]

Hocam doktorlar uzun süre çalışabiliyor ve yaşlandıkça tecrübe sahibi oluyorlar.Bizim sektörde belli bir yaştan sonra zaten işe girme olayı felan öldüğü gibi sanırım bir çok şeyide akılda tutmak zor olacak:))

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2010 22:29
Taner DURAN
(@TanerDURAN)
Üye

İlerde beklediğim beyin naklide olursa beynimi çocuklarıma bırakmayı düşünüyorum. 😛   .Bu işin sonu yok. İçimde bu işe karşı bu kadar tutku olmasaydı diyorum bazen. :))) 

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/12/2010 22:50
 Anonim

sürekli öğren öğren 30 yaşından sonra en fazla 35'e kadar sonra ne iş yapıcaz biz , zaten patron anlamaz bu adam ne iş yapar diye 🙁

2000 server öğrenmek için gece gündüz calışmıştım bide kursa para verdik neyi öğreniceğimi şaşırdım. her iş yerinde farklı ürün var

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/12/2010 13:37
Paylaş: