WatchGuard Fireware...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

WatchGuard Fireware XTM 11.3.1 Sürümünü Duyurdu  

  RSS
Erdal Orsavas
(@erdalorsavas)
Üye

 Bu güncelleme XTM ve e-Serisi cihazlar ile WSM'i içermektedir.


17 Ağustos, 2010


WatchGuard, XTM ve e-Serisi cihazları için en son işletim sistemi olan 11.3.1 Fireware’i indirilebilir olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.

WatchGuard’ın kaliteye bağlılığını gösteren XTM 11.3.1, içinde bir çok hata düzeltme (bug  fix) ve geliştirme taşıyan bir bakım sürümüdür. Bazı düzeltme ve geliştirmeler aşağıda özetlenmiştir.  • XTM cihazları BOVPN IPSec tünellerinde failover’in bazı durumlarında kullanılabilecek Global IPSec BOVPN geliştirmeleri

  • Aktif/aktif çalışan, yüksek bağlantı yükünde çalışan FireCluster’lar için kararlılık geliştirmeleri gibi çeşitli düzeltmeler

  • Blocked Sites limiti 154’ten 1000’e çıkarılmıştır

  • SpamBlocker’daki yaşanan bazı sorunlar düzeltilmiştir.

  • WatchGuard Server’larında yer alan, Karantina Server’in da dahil olduğu bazı sorunlar giderilmiştir

  • Çalışan sistemlerdeki birçok kararlılık geliştirmesi

  • ...ve daha bir çok düzeltme ve geliştirme – lütfen daha fazla ayrıntı için Duyuru Notları bölümüne bakınız. Bu dökümana ayrıca Intercomp FTP ’sinden de ulaşabilirsiniz.

Bu Sürüm Size Uygun Mu?


Fireware XTM 11.3.1 önemli sayıda hata düzeltme ve geliştirme içeren bir bakım sürümüdür. Eğer XTM serisi yada Firebox e-Serisi bir cihazınız varsa ve Duyuru Notları’nda bahsedilen özelliklerden yararlanmak isterseniz, versiyonunuzu 11.3.1’e yükseltebilirseniz. Lütfen yükseltmeden önce Duyuru Notları’nı okuyunuz.


Bu Sürümü Nasıl Alırım ?


XTM Serisi yada Firebox e-Serisi cihaz sahipleri geçerli LiveSecurity abonelikleri ile WatchGuard Yazılım Yüklemeleri bölümünden ilgili programlara sahip olabilirler. Bu sitede ayrıca kurulum yönergeleri de mevcuttur. Bu programlara ayrıca Intercomp FTP adresinden de ulaşabilirsiniz.

Alıntı
Gönderildi : 16/08/2010 18:27
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

Bilgilendirme için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/08/2010 13:07
Erdal Orsavas
(@erdalorsavas)
Üye

Rica ederim.


Kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/08/2010 17:49
Paylaş: