Windows Live 2011 B...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Live 2011 Beta  

RSS
Eren AZAKLI
(@erenazakli)
Üye

Dünyanın en çok kullanılan online sohbet programlarından Windows Live(MSN2011 sürümüyle kullanıcıların karşına gelmeye hazırlanıyor. Microsoft MSN'in popülerliğini kullanıp kendine has bir sosyal ağoluşturmak için son birkaç sürümdür Windows Live Essentials adlı program paketini yayınlıyor.

İçerisinde Windows Live Messenger'ın da bulunduğu bu paket sayesinde, fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz bir alan kolayca montajyapabileceğiniz bir program, blog'unuza daha rahat yazı yazabilmeniz içinse özel bir yazılım bulunuyor.

XP kullanıcılarına kötü haber var

Windows Live Essentials (Windows Live Temel Parçalar), adlı bu yazılım paketinin beta sürümünde şimdilik Türkçe desteği bulunmuyor. Microsoft'un sitesinde yapılan açıklamaya göre MSN 2011 Windows XP'yi desteklemeyecek. Sadece Vista ve Windows 7'de çalışacak olan program paketi beta testlerinde gelen eleştirilere ve talebe göre XP'ye de uyarlanabilecek.

Program paketinin içerisinde, bilgisayarınızdaki dosyalarınızı otomatik olarak Live Space alanınıza yedekleyen sync adlı bir program da bulunuyor.  Ufak kullanıcıların güvenliği için ise aile paketi adlı özel bir koruma yazılımı da paketin içerisinden ulaşabilirsiniz.

shiftdelete 

Alıntı
Gönderildi : 25/06/2010 13:47
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Bilgilendirme için teşekkürler.Microsoftun satış politikası gereği xp işletim sisteminin yeri ürünleri desteklememe olyı saçmalık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/06/2010 14:06
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

2011'in ilk kobaylarından biri olarak =)) izlenimlerim gayet görsellik dolu bir paket hazırladıkları yönünde. Bir resimde aşağıda yer almakta. Ayrıca download edebileceğiniz linki de paylaşıyor olayım.

http://explore.live.com/windows-live-essentials-beta

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/06/2010 15:21
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Teşekkürler Erdem baya sürekleyici olmuş ekran direk kur beni dene diyor:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/06/2010 15:31
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Rica ederim. Kurulası bir ürün. Uçan kaçan offline online durumları, Facebook ile olan full iletişim. Misal Facebook'ta paylaşılan videoları vb. görebiliyoruz. Güzel kullanışlı. Tavsiye ederim. Tabi Beta.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/06/2010 15:33
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Test etmeye değer. Bu arada Erdem bizim mailleri reklam yapmışsın =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/06/2010 15:03
DenizDeniz
(@DenizDeniz)
Üye

Bunun direk linki  yokmudur sadece  1.2  mb setup'ını  buldum

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/06/2010 20:01
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Uğur'cum özel hayata saygı nedeniyle içerikler gözükmüyor ama. =)) Ona dikkat ettim. =))

DenizDeniz 1,2 mb setupu indirip online olarak kurulum gerçekleşiyor. En azından şuan için böyle. Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2010 16:18
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Erdem hayırlı olsun Nvidia kart, WD disk ve Quad işlemci almışsın [:)]  (Özel hayatlar yok ama verilen siparişler var)

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2010 23:51
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Ugur BURMA"]Erdem hayırlı olsun Nvidia kart, WD disk ve Quad işlemci almışsın [:)]  (Özel hayatlar yok ama verilen siparişler var)[/quote]

Uğur Hocam valla helal olsun şimdi fark ettim. =))

Bende daha iyi bilgisayar var. Quad Q9550 ve 8 GB OCZ Reaper RAM'li vb. =)) Onlar danışmanlık hizmeti verdiğim bir firmaya geliyor. =))

Ama çok iyi yakalamışsın valla hocam tebrik ederim. Orada tek düşündüğüm özel mesajlar gözükmesin. Hepsiburadayı gördüm. O an reklamdır diye düşünüyordum. Meğer siparişlermiş...

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/06/2010 00:12
Paylaş: