Google ulaşımda / e...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Google ulaşımda / erişimde sorun. Bıktık Artık...!  

Sayfa 2 / 2
  RSS
Emre BAŞTUĞ
(@EmreBASTUG)
Üye

Burası bir bilişim platformu evet. Şahsım adına herhangi bir siyasi içerik yazdığımı düşünmüyorum. Ben sadece yasak kalksa ve o meş'um videoyu milyonlarca Türk şikayet etsek kaldırtabiliriz şeklinde düşüncemi paylaştım.

Ayrıca bir portalın "elit" olması amacı dışına çıkmasını da gerektirmez. Burası bir bilişim platformu. Elit bir bilişim platformu diye "siyaset de yapılsın" denemez Mert bey. Microsoft' un, HP' nin ve daha bir çok şirketlerin, bilişim gönüllülerinin, öğrenmek isteyenlerin, bilgiye ihtiyacı olanların gözleri bu sitede hep. Portalın kuruluşunda aldığı kararların esnetilmesi beklenemez -ki beklenmemeli.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/06/2010 08:58
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

[quote user="Emre BAŞTUĞ"]

Burası bir bilişim platformu evet. Şahsım adına herhangi bir siyasi içerik yazdığımı düşünmüyorum. Ben sadece yasak kalksa ve o meş'um videoyu milyonlarca Türk şikayet etsek kaldırtabiliriz şeklinde düşüncemi paylaştım.

Ayrıca bir portalın "elit" olması amacı dışına çıkmasını da gerektirmez. Burası bir bilişim platformu. Elit bir bilişim platformu diye "siyaset de yapılsın" denemez Mert bey. Microsoft' un, HP' nin ve daha bir çok şirketlerin, bilişim gönüllülerinin, öğrenmek isteyenlerin, bilgiye ihtiyacı olanların gözleri bu sitede hep. Portalın kuruluşunda aldığı kararların esnetilmesi beklenemez -ki beklenmemeli.

[/quote]

Birkaçıncı defa yazıyorum: ben siyaset yapmıyorum; özdeğerlerime sahip çıkıyorum. Sanırım yazılardan işinize gelen kısımları işinize geldiği yorumla okuyorsunuz. Üzücü...

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/06/2010 17:15
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar yönetim olarak ikinizede saygı duyuyoruz ki işimiz her üyeye eşit mesafede davranmayı gerektiriyor, ancak bir değil tam 3 kez kurallar sizlere hatırlatıldı. Eğer bu konuda tartışmaya devam ederseniz üzülerek kuralların gereğini yapmak zorunda kalacağız.

bilgilerinize.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/06/2010 20:20
Sayfa 2 / 2
Paylaş: