Ayın Üyesi ; R...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ayın Üyesi ; Rıza ŞAHAN  

Sayfa 1 / 2
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

1 -

2 - 

Rıza ŞAHAN bu ayda ayın üyesi seçildi.

Kendisini ÇözümPak ailesi olarak tebrik ediyoruz. Ancak Erdem in nefesi ensende bilgin olsun sadece aranızda 22 post var....

Bu ay çok çekişmeli geçecek gibi.

Unutmayın 6 ay üst üste birinci olan isteği herhangi bir ÇözümPark eğitimine ücretsiz katılıyor. Rıza senin zaten 3 aylık birinciliğinden doğan %50 indirimin vardı bakalım neler olacak son iki ayda 🙂

Erdem seninde emeklerin için tebrikler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 04/04/2010 17:27
Ahmet ERŞAHAN
(@AhmetERSAHAN)
Üye

Selam iki arkadaşımızında Çözümpark'ta büyük emekleri var ikisini de tebrik ediyorum başarılar arkadaşlarımıza.

Emeğe büyük saygımız var. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2010 17:36
hasanelisert
(@hasanelisert)
Üye

Tebrikler arkadaşlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2010 18:28
Recep YÜKSEL
(@recepyuksel)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Tebrikler. Bu ay yarış gerçekten çetin olacak gibi....

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2010 18:34
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Teşekkürler.Erdem gibi arkadaşımla yarış söz konusu olamaz:))Forumun arka planında sıkı bir dayanışmamız var.Elimden geldiğince forumda duruyorum müsait vakitlerde.Ama artık orada ayın üyesi değişmeli inş diğer ay farklı bir arkadaş yerini alacak.

Saygılarımla. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2010 19:39
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]

Teşekkürler.Erdem gibi arkadaşımla yarış söz konusu olamaz:))Forumun arka planında sıkı bir dayanışmamız var.Elimden geldiğince forumda duruyorum müsait vakitlerde.Ama artık orada ayın üyesi değişmeli inş diğer ay farklı bir arkadaş yerini alacak.

Saygılarımla. 

[/quote]

Rıza bundan sonra diyaloğu kesiyoruz kardeşim bak sen benim rakibimsin bundan sonra. =) =) Desemde inanma.

Rıza yaklaşık 1 aydır tanıdığım bir arkadaşım. Diyaloğu güzel bir arkadaş. Zaten Çözümpark'ta çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim. Bu sebepten dolayı Hakan abiye, Çözümpark ekibine ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi bir borç bilirim.  

Dipnot: Rıza 4 aydır ayın üyesisin 4*4 Rıza diyecem sana bundan sonra. Yeter in artık aşağı =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2010 21:16
Hakan ALKAN
(@HakanALKAN)
Üye

tebrikler darısı bizlere 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2010 21:42
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"][quote user="Rıza SAHAN"]

Saygılarımla. 

[/quote]

Rıza bundan sonra diyaloğu kesiyoruz kardeşim bak sen benim rakibimsin bundan sonra. =) =) Desemde inanma.

Rıza yaklaşık 1 aydır tanıdığım bir arkadaşım. Diyaloğu güzel bir arkadaş. Zaten Çözümpark'ta çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim. Bu sebepten dolayı Hakan abiye, Çözümpark ekibine ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi bir borç bilirim.  

Dipnot: Rıza 4 aydır ayın üyesisin 4*4 Rıza diyecem sana bundan sonra. Yeter in artık aşağı =)

[/quote]

Öbür ay bu işi diğer illere taşımak lazım:)) Bursa MVP Emre hocamla,Mümin Hocam,Şampiyonlukta Bursaya gidecek gibi:))Gelecek ayda Erdem Sakaryaya götürecek inş Çözüm park kupasını:))

Bu arada kupa demişken Hakan Hocam geçenlerde yapılan teknik topluluklar seminerinde Çözümpark kupalarının dağıtılacağını webcastı dinlerken duydum.Çözümpark kupalarından evimizde bir tane hatıra durması gerekir.Çay bile içmem ondan saklarım:))

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 00:36
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Rıza SAHAN"][quote user="Erdem CILINGIROGLU"][quote user="Rıza SAHAN"]

Saygılarımla. 

[/quote]

[/quote]

Öbür ay bu işi diğer illere taşımak lazım:)) Bursa MVP Emre hocamla,Mümin Hocam,Şampiyonlukta Bursaya gidecek gibi:))Gelecek ayda Erdem Sakaryaya götürecek inş Çözüm park kupasını:))

Bu arada kupa demişken Hakan Hocam geçenlerde yapılan teknik topluluklar seminerinde Çözümpark kupalarının dağıtılacağını webcastı dinlerken duydum.Çözümpark kupalarından evimizde bir tane hatıra durması gerekir.Çay bile içmem ondan saklarım:))

[/quote]

Rıza'cım kıskandırmak gibi olmasın ama =) ben ÇözümPark kupasını evime çoktan götürdüm afiyetle Nescafe'mi yudumluyorum her gece. =)

Aramızda bir yarış, şampiyonluk vb. olması söz konusu bile olmaz, olamaz. Herşey Çözümpark ve Paylaşım için.  

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 01:32
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"][quote user="Rıza SAHAN"][quote user="Erdem CILINGIROGLU"][quote user="Rıza SAHAN"]

Saygılarımla. 

[/quote]

[/quote]

[/quote]

Rıza'cım kıskandırmak gibi olmasın ama =) ben ÇözümPark kupasını evime çoktan götürdüm afiyetle Nescafe'mi yudumluyorum her gece. =)

Aramızda bir yarış, şampiyonluk vb. olması söz konusu bile olmaz, olamaz. Herşey Çözümpark ve Paylaşım için.  

[/quote]

Erdem sen golü atmışsın abi hayırlı olsun nescafeyide götürüyon:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 01:40
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Malum Bilişimcinin vazgeçilmez içeceği Nescafe. Çözümpark kupasıyla da olunca daha bi farklı oluyor tabi. =) Birde ben kendime sihirli kupa da yaptırdım. İçine sıcak içecek koyunca Çözümpark logoları çıkıyor. =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 01:49
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Tebrikler arkadaşlar. Emeğiniz için ayrıca teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 02:14
Muammer KOSEOGLU
(@MuammerKOSEOGLU)
Üye

Başarılarınızın devamı dileğiyle..

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 03:19
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Bu arada Rıza support.microsoft.com için ikinci bir video çekiyordum o sırada çözümpark ı açtım ilk haber sendin , yani yakında kendini microsoft.com da izleyeceksin hadi hayırlısı.

işte çözümpark ın kıyısından köşesinden bile olsa geçmek adama yarıyor 🙂 ne zaman nereden ünleneceğin belli olmuyor ...

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 05/04/2010 05:08
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Hakan UZUNER"]

Bu arada Rıza support.microsoft.com için ikinci bir video çekiyordum o sırada çözümpark ı açtım ilk haber sendin , yani yakında kendini microsoft.com da izleyeceksin hadi hayırlısı.

işte çözümpark ın kıyısından köşesinden bile olsa geçmek adama yarıyor 🙂 ne zaman nereden ünleneceğin belli olmuyor ...

[/quote]

[:)] O kesin zaten abi.

Rıza hadi yırttın bak. Yakında Microsoft'tan iş teklifleri yağar. =) Hadi hayırlısı olsun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 11:40
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Tebrikler arkadaşlar :))

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 11:40
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

[quote user="Hakan UZUNER"]

[/quote]

Teşekkürker hocam:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 15:30
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

gerek rıza abi gerekse erdem abi gerçekten çözüm parka gönülden inanan desek veren insanlar.. Kendilerini tebrik ediyorum.

Bırakalım rıza abi iki ay daha birinci olsun eğitim alsın, emeğinin karşılığı olarak sonra sıra erdem abi de 🙂

Bende bu çekişmenin içine girmek istedim, önceden günde 15-20 post atıyordum ama malesef kpss hazırlıgının başlaması ile online saatim bile düştü.. 🙁

İns kpss den sonra yeniden çözüm park ta cirit atmaya başlıcam..

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/04/2010 18:16
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="kAyhAn89"]

gerek rıza abi gerekse erdem abi gerçekten çözüm parka gönülden inanan desek veren insanlar.. Kendilerini tebrik ediyorum.

Bırakalım rıza abi iki ay daha birinci olsun eğitim alsın, emeğinin karşılığı olarak sonra sıra erdem abi de 🙂

Bende bu çekişmenin içine girmek istedim, önceden günde 15-20 post atıyordum ama malesef kpss hazırlıgının başlaması ile online saatim bile düştü.. 🙁

İns kpss den sonra yeniden çözüm park ta cirit atmaya başlıcam..

[/quote]

Kayhan'cım Rıza da bende bu post atma olaylarını karşılığında bir şey olduğundan yapmıyoruz. Bizim bunu yapma amacımız eminim ki Rıza'da sözlerime katılacaktır. Tamamen ÇözümPark için. Tamamen paylaşım için. Çünkü postlarımız yeri geliyor bir sorunu çözmek için yazılıyorken, yeri geliyor biraz tebessüm ettirmek için. Yani o yüzden Rıza 2 ay daha kafada olsun eğitimi garantilesin, sonra ben başlarım ben kafada olurum bir eğitim de ben garantilerim gibilerinden bir düşüncemiz asla ve asla olamaz. Burada bir eğitim söz konusu olmasa dahi biz elimizden geldiğince bu postları atmaya devam edeceğiz.

Umarız seninde KPSS sınavların ve benzeri diğer hayat mücadelelerin hafifler ve seni de aramızda daha etkin görürüz. Saygılar kardeşim...

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/04/2010 00:36
Sayfa 1 / 2
Paylaş: