windows güncel...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows güncellemeler dalgası geliyor  

RSS
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Haftaya iki yeni Microsoft güvenlik bülteni yayınlanacak ve önemli güvenlik açıklarını kapatacak.Planlanan güncellemede 8 güvenlik açığı sorunu gideriliyor. Microsoft Office ve Windows XP, Vista, 7 işletim sistemleri böylece daha güvenli hale geliyor.Mart ayının güvenlik güncellemesinin Şubat ayına göre daha hafif olduğu dikkati çekiyor. Geçtiğimiz ay 13 güncellemeden 5 tanesi kritik öneme sahipti ve toplam 26 açık giderilmiştir.Güncellemelerin detayları önümüzdeki hafta ortaya çıkacak. Güvenlik şirketleri ise Internet Explorer 7'deki F1 saldırısının çözüleceğini düşünüyor.

Kaynak: www.chip.com.tr

Alıntı
Gönderildi : 08/03/2010 10:29
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Bilgilendirme için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/03/2010 16:53
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

Internet Explorer 7'deki F1 açığı için acil bir çözüm gerekliydi...

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/03/2010 17:21
Gülçin
(@Gulcin)
Üye

Güncellemelri merakla bekliyoruz çünkü İE7 kullanıcıları artık pc lerine korkarak girer oldu 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/03/2010 00:22
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Kusursuz bir işletim sistemi yazılabilecek mi acaba? =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/03/2010 00:26
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

Kusursuz bir işletim sistemi yazılabilecek mi acaba? =)

[/quote]

Güzel bir soru ama hak vermek lazım adamalra günlük işlerimizde bile ne akdar titiz bir insan olursak olalım ortam şartları değişen koşullar derken bir şeyler illaki tam oturmuyor yerine,Koskoca bir işletim sisteminde değişik departmanalrın yazdığı değişik modüller derken bunların derlenmesi yazılması bir araya getirilmesi ortaya rc sürümünü çıkartıyor kullanımlardaki geri bildirimler ile bir çoğu aradan çıkıyor.Milyonlarca kullanıcı milyonlarca tester demek açıklar çıktıkçada yamamak normal olsa gerek:))

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/03/2010 00:32
Paylaş: