Skype konuşmalarını...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Skype konuşmalarınızı kaydedin  

RSS
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Merhaba Arkadaşlar,

bildiğiniz gibi istenilmesi durumunda msn konuşmaları kayıt altına alabiliyorsunuz, msn in rakiplerinden birisi olan skype konuşmaları ses kaydı olarak kaydetmek artık iskype adı verilen program ile mümkün, denedim test ettim mutlu oldum, ilgisi olan arkadaşların denemesini tavsiye ederim.

Alıntı
Gönderildi : 08/01/2010 18:55
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Bilgilendirme için teşekkürler Kayhan.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2010 19:13
selim tanrıkulu
(@selimtanrikulu)
Üye

Güzel olmuş, teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2010 19:24
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Biraz Açıklama [:)]

Skype, son yılların en popüler yazılımlarının başında geliyor. VoIP teknolojisini insanlara alıştıran yazılım, yaptığı atılımlarla uzun süre daha adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

Skype'nin birçok platformda kendine yer bulması, şüphesiz ki kullanıcının yararına. Bunun farkında olan diğer geliştiriciler, Skype'a yardımcı olacak yazılımlar geliştirerek, kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Bu yazılımlardan birini sizlere sunuyoruz. iFree Skype Recorder, Skype aracılığıyla yaptığınız konuşmaları (konferans konuşmaları dahil) bilgisayarınıza kaydeden oldukça kullanışlı bir yazılım. Üstelik Windows 7 desteği de yazılımda mevcut.

Kayıtları MP3 formatında tutan yazılımda, MP3'lerin kalitesini (Bitrate, SampleRate ve mono/stereo kayıt modu) de siz seçiyorsunuz. Bu yazılım ile kolayca kayıtlarınızı yönetebiliyorsunuz. Dahili oynatıcısı sayesinde, kayıtları yazılım üzerinden dinleyebilme imkanı da kullanıcılara veriliyor.

İndirmek için: http://www.ifree-recorder.com/iFreeRecorder.exe

Kaynak:ShiftDelete.Net

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2010 19:32
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

haberdar etmek benden açıklamak yaşar dan afiyetle kullanmak tüm çözüm parka üyelerinin.. 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2010 20:05
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Faydalı bilgi için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/01/2010 21:54
Paylaş: