XP'ciler de Windows...

Bildirimler
Hepsini Temizle

XP'ciler de Windows 7 diyor!  

RSS
bariscagri
(@bariscagri)
Üye

Vista XP'den vazgeçirtemedi ama Win 7 bunu başarıyor!

Intel, Windows 7'yi şirket için test edenlerin oylaması sonucunda ezici bir çoğunlukla Windows 7'ye geçiş kararı alındı.

Windows Vista için en ağır darbelerden biri Intel'in şirket bilgisayarlarını Windows XP'den Windows Vista'ya yükseltmeyeceği haberleri olmuştu. Ancak Windows 7'de durum böyle olmayacak. Araştırmaya katılan 300 kişinin 291 tanesi Windows 7'ye geçişin yararlı olacağına kanaat getirdi. Intel şimdi hazırlıklarını yapıyor ve 2010 ile birlikte Windows 7'ye geçişe başlayacak.

Intel'in raporunda "2009 süresince Windows 7'yi test laboratuarlarındaki sistemlere kurarak test etmeyi sürdüreceğiz. Gerekli değişiklikleri yaparak kendi kurulumuzu hazırlayacağız. 2010'un ilk çeyreğinde ise yeni Intel vPro teknolojisine sahip PC'lere kuruluna başlayacağız. Bu yerleşik tazeleme döngümüzün bir parçası olacak." açıklaması yer alıyor.

Intel'in Windows 7'ye geçeceğini duyurmasıyla birlikte Microsoft'takiler de rahat bir soluk aldı. Vista'da olanlardan sonra bu yeni haber Microsoft'un imajına olumlu yansıyacak ve tüketicilere de güven verecek.

Bilgi için: http://www.intel.com/#/en_US_01

Alıntı
Gönderildi : 07/10/2009 19:36
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

windows 7 hakediyor ama geçişi...

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/10/2009 19:57
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Bencede

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/10/2009 20:06
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Bencede...

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/10/2009 20:32
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

2010 un ilk haftalarında şirketlerde windows 7 görmeye başlarız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 00:53
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Bu bir devrim 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 15:48
dervisbal
(@dervisbal)
Üye

Windows 7 Kullanmak Güzel

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 18:40
dervisbal
(@dervisbal)
Üye

Bu Güzel Bir windows

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 18:41
Firat AKCAY
(@FiratAKCAY)
Üye

Evde Core 2 duo 2 GHZ hızınde 4 GB bellekli bir makinaya Windows 7 Ultimate kurdum daha önceki işletim sistemi Olan Windows Vista Ultimate'e göre sistem kaynaklarını daha iyi kullanıyor ve daha yalın bir işletim sistemi olmuş...Microsoft bu sefer herkesten tam not alacak gibi.......

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 19:41
Paylaş: