BiRi' den mini diz ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

BiRi' den mini diz üstü bilgisayar, Ipod Touch ve ücretsiz BiRi ADSL paketleri!  

Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Ata Demirer' in reklamlarında giydiği Tshirtlerin satışına başlanmış. www.tish-o.com.tr sayfasında BiRi adına açılan mağazada şimdilik 3 adet tasarım, satışa sunulmuş. Web üzerinden satışı mevcut 🙂

Merak edip bakmak isterseniz mağaza adresi http://www.tish-o.com.tr/shops.asp?id=2552

Diğer sürpriz ise sizi yıllar öncesine götürecek.. Sanırım bir çoğunuz uzun eşek oynamışsınızdır çocukluğunuzda. Peki Ata Demirer ile birlikte oynama şansınız hiç oldu mu?

İşte şimdi o şansa sahipsiniz ve tabi ki ilk şanslılar da BiRi'nin doğduğu günden bugüne yanında olan sizlersiniz. BiRi ARTIK ATLASIN oyununun ilk oyuncuları olmak istiyorsanız hemen www.biriartikatlasin.com linkine tıklamanız yeterli!  Oyunu ilk siz oynayın derim 🙂

Oyunumuzu oynayanları mini diz üstü bilgisayar, Ipod Touch ve ücretsiz BiRi ADSL paketleri bekliyor 🙂

Birlikte daha nice güzel başarılara imza atmak dileğiyle,

BiRi

Kaynak: BiRi 🙂

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 28/08/2009 11:29
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Tshirtler güzelmiş 🙂 Bilgilendirme için teşekkürler Mesut Hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2009 11:36
 Anonim

Ne Yani Uzun Esek Oynayan Kisilerin Uzerine Ata Demirer Mi Atlayacak 🙂 Alttaki Kisinin Durumunu Hayal Bile Edemiyorum [:D]

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/08/2009 14:10
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

yok hocam ben uzun eşşek oyununu almayayım 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/08/2009 15:36
Eren SARISALTIK
(@ErenSARISALTIK)
Üye

Bir türlü oyunu oynamadım yaa 🙂