OptoWheel ailesi ge...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

OptoWheel ailesi genişliyor  

Nezih UNLU
(@NezihUNLU)
Üye

OptoWheel ailesi genişliyor


OptoWheel serisinin yeni üyesi Ergo T555 Laser ile üçüncü boyuta adım atın.
Genius’un optik tekerlek teknolojisi OptoWheel destekli yeni faresi Ergo T555 Laser yenilikçi özelliklere sahip. Klasik mekanik tekerlek yerine mavi renkli bir dokunmatik panel kullanılarak üretilen Ergo T555 Laser ile bir doküman üzerinde çalışırken veya internette gezinirken sadece parmak ucunuzu hareket ettirerek sekiz yöne birden kaydırma yapabilirsiniz.

Sadece ana yönlere değil ara yönlere de kaydırma yapabileceğiniz OptoWheel teknolojisinin bir başka güzel özelliği de çok sayıda sayfadan oluşan dokümanlarda küçük bir parmak hareketiyle Turbo Scrool moduna geçerek çok hızlı bir şekilde kaydırma yapabilmeniz. Çalıştığınız doküman yüzlerce sayfadan oluşsa bile Turbo Scrool sayesinde çalışmak işkence olmaktan çıkıyor.   

Genius’ın Ergo serisine ait diğer farelerinde olduğu gibi Ergo T555 de özel tasarımı sayesinde bilgisayar başında geçirdiğiniz uzun saatler sonrasında oluşan bilek ağrılarını en aza indiriyor.  Ergo T555 Laser’ın sıradan optik farelere göre çok daha yüksek performanslı çalışmasını sağlayan lazer algılayıcısı 1600 dpi çözünürlük değerine kadar çıkabiliyor.  

Ergonomik tasarımı, benzersiz OptoWheel teknolojisi, Windows Vista’ya özel Smart IE Search ve Flip 3D özellikleri ve gelişmiş lazer teknolojisiyle Ergo T555 Laser fare,  performans ve konforu bir arada arayanlara hitap ediyor.  


cnet

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 07/07/2009 00:03
Paylaş: