Anasayfa » Forum

Web Semineri - Huawei Software Defined Network | Security - 7 Kasım Çarşamba Saat 10:00  

RSS
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Dijital transformasyon ile otomasyon birçok sektörü değiştiriyor. Bilişim, büyük endüstrilerin merkezi haline geliyor. Tüm bunlarla birlikte IT dünyasında farklı dönemler yaşanıyor.

2010 yılları itibariyle sanallaştırma, günümüzde ise bulut bilişim hayatımıza girdi. 2020 yılından sonra da yapay zeka teknolojisini fazlaca konuşacağız. IT dünyasında bu tür değişimler oluyorken, ağ ve güvenlik alanları bu durumdan nasıl etkileniyor? Tek bir zararlı yazılım için 50 milyon dolardan fazla para harcana biliyorken nasıl bir güvenlikten bahsedeceğiz? Dahası gittikçe artan bağlantı sayısı ve çeşitlilikleri nasıl yönetilecek? Ağ yapılandırmamız ve güvenlik politikalarımız geleceği kurgulamak için ne kadar hazır?

Bu web seminerimizde, halihazırda kullanılan teknolojiler ile birlikte gelecekte neler olabileceğine dair bilgilerimizi paylaşacağız.

Kayıt;

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/huawei-software-defined-network--security/817

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Alıntı
Gönderildi : 07/11/2018 02:28
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

teşekkür ederiz bu etkinlik için hocam

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/11/2018 17:39
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Güzel etkinlikti teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/11/2018 17:58
kazimates
(@kazimates)
Yeni Üye

Malesef bu güzen etkinliği kaçırdım. Şayet ekinliğin video kaydı varsa bunu nasıl sağlayabilirim?

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/11/2018 12:34
CumhurAltan
(@cumhuraltan)
Yeni Üye Forum Yöneticisi

Selamlar Kazım Bey ;

http://tv.cozumpark.com   adresinde  yayınlanıyor genelde  webcastler  oradan  takip edebilirsiniz. Huawei'nin bir  önceki ALL FLASH storage web cast'ini adresten izlemiştim.

[quote user="kazimates"]

Malesef bu güzen etkinliği kaçırdım. Şayet ekinliğin video kaydı varsa bunu nasıl sağlayabilirim?

[/quote]

Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/11/2018 05:17
CumhurAltan
(@cumhuraltan)
Yeni Üye Forum Yöneticisi

Selamlar Kazım Bey ;

tv(.)cozumpark(.)com  adresinde  webcas videoları yayınlanıyor ben de  kaçırdıklarımı oradan  takip  etmeye  çalışıyorum.

* Linki direk yazdığım ilk  mesaj onaylanma  sürecine  düştüğü için linki direk yazmadım.

[quote user="kazimates"]

[/quote]

Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/11/2018 05:19
Paylaş:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol