Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchnge 2013  

RSS
Murat uzun
(@itman)
Üye

Merhaba,

outlook üzerinde oluşturulan bir meetingde yapılan changeler takvim içersindeki tüm kişilere tekrar tekrar  iletiliyor.1 kişi takvimdeki değişikliği 1kez onaylamasına rağmen ara ara sürekli olarak onayladığına dair çok fazla mail bildirimi yapıyor . (aslında kişi 1 kez onaylıyor ama farklı zamanlarda sürekli onayladı maili geliyor) bu tip  bildirimleri nasıl engellerim.bir kişi bir change onayladığında sadece 1 kez accept mesajı gelsin 10-20 kese msj düşmesin istiyorum.

Alıntı
Gönderildi : 15/09/2020 17:30
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba,

Zaten gelmez normalde, ilgili işlemi outlook değilde owa üzerinden onaylasın ve bu süreçte outlook sürekli kapalı kalsın, muhtemel profil ile ilgili bir sorun varıdr.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/09/2020 17:42
Murat uzun
(@itman)
Üye

Hakan hocam,

kimin profilinde sorun vardır? meetingi düzenleyenin mi? (burda sorun yok online modeda çalışıyor meetigi yaratan) meeting içersinde onay verenlerin mi?onay verenin derseniz bu sefer işin içine onlarca kişi giriyor olay kaosa dönüşüyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/09/2020 19:30
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Ben bir kişide sandım, herkeste ise hiç görmediğim bir olay, tek tük insanlarda oluyordu, outlook yanlış config, otomatik cevap ve benzeri saçma sapan kural yazıyorlar. Ama herkes de böyle bir sorun var ise bir uzman baksın forumdan zor.

Sorunu daraltmaya çalış, örnek kimlerde oluyor, kimlerde olmuyor, olanların ortak özelliği ne gibi.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/09/2020 20:22
Paylaş: