Anasayfa » Forum

Subject boş mail g&...

Subject boş mail gönderimlerinin blocklanması  

RSS
Feyzullah DURASI
(@FeyzullahDURASI)
Üye

Merhaba arkadaşlar,

Exchange 2013 üzerinde  maillerin  "konu"  subject kısımları boş gönderilememesi isteniyor.  Kurallarda konu kısmı boş tanımlayamadığım için yazamadım.

Çözüm önerisi olan var mıdır ?   Teşekkürler..

Alıntı
Gönderildi : 12/06/2018 7:14 pm
Feyzullah DURASI
(@FeyzullahDURASI)
Üye

[quote user="Feyzullah DURASI"]

Merhaba arkadaşlar,

Exchange 2013 üzerinde  maillerin  "konu"  subject kısımları boş gönderilememesi isteniyor.  Kurallarda konu kısmı boş tanımlayamadığım için yazamadım.

[/quote]

Bu sefer çözümü yazayım 🙂  Boş karakter tanımlamak için aşağıdaki komutu girebilirsiniz bu şekilde çözdüm..

Name                                                        SubjectMatchesPatterns
----                                                        ----------------------
Blank Line Rule                                             {@("^$")}
CevapAlıntı
Gönderildi : 13/06/2018 11:54 am
Cenker Çetin
(@cenkercetin)
Üye Yönetici

Merhaba arkadaşlar,

[/quote]

Bu sefer çözümü yazayım 🙂  Boş karakter tanımlamak için aşağıdaki komutu girebilirsiniz bu şekilde çözdüm..

Name                                                        SubjectMatchesPatterns
----                                                        ----------------------
Blank Line Rule                                             {@("^$")}

[/quote]

Keşke herkes sizin gibi çözümü bulduktan sonra da böyle bilgi verse. Teşekkür ederiz.

Cenker Çetin
Bilgi Teknolojileri Danışmanı

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/06/2018 12:52 pm
Paylaş:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol