Active Directory Eğ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Active Directory Eğitim.  

RSS
Sebahattin KÖSE
(@SebahattinKOSE)
Üye

Windows Server teknolojileri konusunda eğitim ihtiyacım var.Özellikle active directory ve sanallaştırma konusu benim için çok önemli.Zaman, donanım ve yazılım konusunda eksikliğim yok fakat taşra da olmam dolayısıyla ne yapacağı mı bilemiyorum.Eğitimlerle ilgili programların süreleri bana göre çok uzun ve bulunduğum şehirden ayrılmam çok zor.Bu konuda ne tür önerileriniz olabilir? Uzaktan eğitim programları  yada benzer yollar? Şimdiden teşekkürler.    

Alıntı
Gönderildi : 30/11/2009 21:39
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba

Eğer bulunduğunuz ortamda bir eğitim kurumu yok ve sizde şehir değiştiremiyorsanız bu durumda en iyi yöntem online eğitim olacaktır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/11/2009 22:32
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Eğitim yerindesiniz 🙂 Portalımızda an itibariyle 845 makale ve bunun gibi 100'ü aşan video var.İlgili konuları buradan okuyarak sanalda lablar yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Zira online eğitim de düşünebilirsiniz. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2009 02:27
Sebahattin KÖSE
(@SebahattinKOSE)
Üye

"online eğitim" olarak önerebileceğiniz yerler nelerdir acaba?

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2009 21:54
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Online olarak Yıldız reknik Üniv. bir programı mevcuttu.Hala devam ediyo olabilir.İnternette aratırsanız ulaşabilirsiniz.

Keyifli çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2009 01:38
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Uğur Beyin tespiti doğrudur. Yıldız Teknik Üniversitesi - Element Akademi adı altında bir kuruluşu hayata geçirdi. Burası Sistem ve Ağ Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı, Office, son olarak Cisco Ağ uzmanlığı kurslarını internet üzerinden vermektedir. Merak ettiğimden fiyatları sordum bana gelen ------maili aşağıya aktarıyorum. Saygılarımla...

------------------------------------------

Sistem ve Ag Uzmanligi programimizin ucreti 3000 TL+ KDV dir.  “Hedef 2023” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Universite sınavında basarili olamamis Lise birincilerine %100, diger ogrencilere ise %50 burs verilmektedir. Bu sartlari sagladiginiz takdirde bursumuzdan sizi de yararlandirabiliriz.

Kayıt yaptırmak isterseniz ayrıca ödeme planınız konusunda ek kolaylıklar sağlayabiliriz.

-------------------------------

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2009 23:15
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Erdem Çilingiroglu"]

Uğur Beyin tespiti doğrudur. Yıldız Teknik Üniversitesi - Element Akademi adı altında bir kuruluşu hayata geçirdi. Burası Sistem ve Ağ Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı, Office, son olarak Cisco Ağ uzmanlığı kurslarını internet üzerinden vermektedir. Merak ettiğimden fiyatları sordum bana gelen ------maili aşağıya aktarıyorum. Saygılarımla...

Sistem ve Ag Uzmanligi programimizin ucreti 3000 TL+ KDV dir.  “Hedef 2023” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Universite sınavında basarili olamamis Lise birincilerine %100, diger ogrencilere ise %50 burs verilmektedir. Bu sartlari sagladiginiz takdirde bursumuzdan sizi de yararlandirabiliriz.

Kayıt yaptırmak isterseniz ayrıca ödeme planınız konusunda ek kolaylıklar sağlayabiliriz.

[/quote]

veritabanı uzamanlığı nekadar acaba hep ilgim olmuştur veritabanı yönetimine 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2009 00:20
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="ugur pek"][quote user="Erdem Çilingiroglu"]

[/quote]

veritabanı uzamanlığı nekadar acaba hep ilgim olmuştur veritabanı yönetimine 🙂

[/quote]

Bir mail atıp sormaya bakar 🙂 Deneyin şansınızı. Üstelik bu sene ÖSS'ye girdiyseniz %50 indirim var...

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2009 00:40
Demir Hakan
(@DemirHakan)
Üye

bu liste cok işime yarayacak teşekkürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2010 14:36
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Demir Hakan"]bu liste cok işime yarayacak teşekkürler[/quote]

Ayrıca benim eğitim videoma da bakabilirsiniz. Saygılarımla.

http://tv.cozumpark.com/video/273/Active-Directory-Egitimi

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2010 15:59
barisoozdemir
(@barisoozdemir)
Üye

tesekkurler hocam

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/05/2016 01:03
Paylaş: