Forum

Visual studio 2019 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Visual studio 2019 kurulumu.

9 Yazılar
5 Üyeler
2 Likes
4,814 Görüntüleme
(@numanhaci)
Gönderiler: 28
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

öncelikle hepinizin bayramını tebrik ederim.İnternet üzerinden  micsrosoft sitesinden visual studio 2019 sürümünü kurmak isterken visual studio installer ekranı tamamlandıktan sonra kurulum devam etmiyor.Sorunun çözümü için yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler.

Gönderildi : 25/05/2020 14:01

Erdem AYTEK
(@erdemaytek)
Gönderiler: 23
Eminent Member

Numan bey size de Hayırlı Bayramlar.

Sorunuzdan bir çözüm üretmek pek mümkün gözükmüyor. Yükleme yapamamasının bir çok sebebi olabilir. Özetle;

Gönderildi : 25/05/2020 22:13

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

Gönderen: @numanhaci

Merhabalar,

öncelikle hepinizin bayramını tebrik ederim.İnternet üzerinden  micsrosoft sitesinden visual studio 2019 sürümünü kurmak isterken visual studio installer ekranı tamamlandıktan sonra kurulum devam etmiyor.Sorunun çözümü için yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler.

merhaba öncelikle downloadı full install üzerinden yapmayın. Prerequiestleri de yüklemiş olmanız lazım. Direk online installer üzerinden gidin. Community free versiyonu indirip deneyin. Ayrıca işletim sistmeiniz de çok önemli windows 10 olması tercih sebebi. ayrıca hata verdiğinde log dosyasına yazar ya event viewer yada direk log dosyasından hatayı paylaşır mısınız. ? 

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 30/05/2020 02:07

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32961

1 kişi soru sormuş, 3 kişi cevap vermiş ama soru soranın umrunda değil sanki?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/05/2020 01:38

(@numanhaci)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Hakan bey,

umrumda Hakan bey de bazı özel sebeplerden dolayı siteye çok giremedim ve ayrıntılı konuyu inceleme fırsatım olmadı.Siz değerli tecrübeli üstatlarımızdan çok şey öğrendik ve öğreniyoruzda.Allah hepinizden razı olsun.Yanlış anlaşılma olmasın.

Merhabalar,

işletim sistemi olarak win 7 kullanıyorum.Okuduğum kaynaklardan edindiğim bilgiye göre bununla uyumlu olarak studio 2017 daha iyi diye anladım.Verdiğiniz linklerden yüklemeyi denedim fakat win installer ekranını gecince kurulum devam etmiyor.Win 7 ile uyumlu olan sorunsuz hangi versiyon?Bir de uyumlu versiyonu indirebileceğim linki de verebilirseniz memnun olurum.

Teşekkürler.

İyi akşamlar.

Gönderildi : 07/06/2020 21:21

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32961

Gönderen: @numanhaci

Merhaba Hakan bey,

umrumda Hakan bey de bazı özel sebeplerden dolayı siteye çok giremedim ve ayrıntılı konuyu inceleme fırsatım olmadı.Siz değerli tecrübeli üstatlarımızdan çok şey öğrendik ve öğreniyoruzda.Allah hepinizden razı olsun.Yanlış anlaşılma olmasın.

Merhabalar,

işletim sistemi olarak win 7 kullanıyorum.Okuduğum kaynaklardan edindiğim bilgiye göre bununla uyumlu olarak studio 2017 daha iyi diye anladım.Verdiğiniz linklerden yüklemeyi denedim fakat win installer ekranını gecince kurulum devam etmiyor.Win 7 ile uyumlu olan sorunsuz hangi versiyon?Bir de uyumlu versiyonu indirebileceğim linki de verebilirseniz memnun olurum.

Teşekkürler.

İyi akşamlar.

Eyvallah, genelde bu konu bizi rahatsız ediyor, malum soru sorup geri bildirim yapmayan oluyor. Kolaylıklar.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/06/2020 00:24

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

@numanhaci merhaba ,

sistem gereksinimleri olarak Visual Studio 2019 kullanabilirsiniz 

https://docs.microsoft.com/tr-tr/visualstudio/releases/2019/system-requirements adresinden tam bilgiyi de öğrenebilirsiniz

"Windows 7 SP1 (en son Windows Güncelleştirmeleri ile): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate"

Offline download linki bu sayfada bulunan web ınstallerı ındırın 

https://docs.microsoft.com/en-us/visualstudio/install/create-an-offline-installation-of-visual-studio?view=vs-2019

sonra yonergedekı gıbı tumunu indiri seçin . İso yada direk diske tüm dosyalar inecek GB yüksektir bilginize.

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 16/06/2020 23:42

(@numanhaci)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.Sorun giderilmiştir.

Gönderildi : 01/07/2020 09:58

Paylaş: