Forum

İNTERNET CAFE İŞLET...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

İNTERNET CAFE İŞLETMEKTEYİM 2007'DEN BERİ 4'MB HALA 1KM DIŞINDA OLDUGUM İÇİN HIZ ALAMIYORUM SİZDEN RİCAM 1 İNTERNET HATTI DAHA ALARAK 2 ADSL HATTINI BİRLEŞTİRECEK BİR CİHAZ TŞK

kaya demir
(@kayademir)
Üye

İNTERNET CAFE İŞLETMEKTEYİM 2007 DEN ITIBAREN CAFEM DE HALA 4 MB KULLANIYORUM SANTRALDEN 1 KM DIŞINDA OLDUGUM İÇİN YETERLİ İNTERNET HIZLARINI ALAMAMAKTAYIM SİZDEN YARDIMIM 1 İNTERNET HATTI DAHA ALARAK 2 ADSL HATTINI NASIL BİR CİHAZDA BİRLETİREK HIZ VEYA DOWLOAND ALIRIM COK TAVSIYE EDILEN URUN OLDU ARASTIRDIM JUNIPER SSG20-CİSCO RV 042-DRALTEK 3200-CİSCO 1900 SERİSİ VE PEPLINK GİBİ URUNLER BEN CAFEMDE OYUN ONLİNE OYNADIKLARINDAN WOLFTEAM GİBİ VE BUNA BENZER ONLINE OYUNLAR INTERNET COK YAVAŞLIYOR BENIM İŞİMİ GÖRÜCEK BENIM KULLANA BILICEGIM SAGLAM KALITELI UCUZ BIR URUN LUTFEN ACIL YARDIM SAYGILAR

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 20/09/2012 00:04

Uğur BURMA
(@ugurburma)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

2 adsl hattı birleştirmek diye aratırsanız onlarca kaynak bulursunuz. Örneğin


http://www.cozumpark.com/forums/thread/309332.aspx


Forum kurallarınıda okumanızda fayda var.


7. Gönderdiğiniz iletilerdeki başlıklar sorunları ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Aksine "çok acil, help, yardım, lütfen acil yardım vb.." başlıkları olan iletileri mümkün olduğunca kullanmayınız. Yine başlıklarda tamamı büyük harflerden oluşan sorular sormayınız. Kullandığınız takdirde, mesajınız uyarı yapılmadan silinebilir.


8. Forum'a bir ileti göndermeden önce arama menüsünü kullanarak bu konudaki iletiler bulunmalı ve eğer çözüm olmuyorsa yeni bir ileti gönderilmelidir.


9. İletileriniz son derece okunaklı ve gereksiz renkli olmamalıdır. Okunaksız, imzalarında çok uzun mesajlar bulunan, çok büyük veya çok küçük karakterler kullanarak gönderilen iletilerde haber verilmeden silinecektir.


18. Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2012 00:21

Savas KAPLAN
(@SavasKAPLAN)
Üye

Öncelikle başlığınız ve içeriği  forum kurallarına uygun değildir, lütfen düzeltin.

Bulunduğunuz lokasyon için VDSL hizmetini araştırın. Santralle aranızda 1 - 1,2 km'lik bir mesafe için 16 Mbps'lik bağlantıyı 10 Mbps olarak kullanabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2012 00:22

Uğur BURMA
(@ugurburma)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

Cafe nizin bulunduğu yeri yazmamışsınız. Ttnet in hipernet ve fibernet ide araştırabilirsiniz.


http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnethipernet/Sayfalar/TTNET-Hipernet.aspx


http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetfibernet/Sayfalar/TTNET-Fibernet.aspx

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2012 02:48

Paylaş: