Bildirimler
Hepsini Temizle

ÇözümPark – Microsoft Cluster Day–27 Aralık 2014 Cumartesi  

Sayfa 2 / 2
Cihan DİKMEN
(@CihanDiKMEN)
Üye

Anladım Hakan Bey. Demek ben kayıt olmakda biraz geç kalmışım. Çözüm park tarafından haftalık bülteni takip ediyorum zaten ama bu ara iş arayışı sebebiyle gecikmişim. Ayrıca sizin paylaştığınız "Clusterday sunum" ile oradaki bilgilere sahip olacağım. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

İyi çalışmalar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/12/2014 23:46
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Çok güzel bir etkınlıktı

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2014 00:10
Okan Özbey
(@okanozbey)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Bende son gün kayıt oldum ve sağolsun microsofttaki arkadaşlar listeyi cuma günü sabahtan çıkarmışlar ve cuma günü akşamdan kayıt olanlar listede gözükmüyor du. Ayrıca banada onay maili gelmemişti ama gittiğimde listeye kendi ismimi yazarak etkinliğe katıldım 🙂 

Bence onay tarafına fazla takılmamak lazım hakan hocam'ında dediği gibi gelecek olupta gelmeyenler çok olduğu için bir şekilde kontejan dolmuyor ve etkinliğe katılıyorsunuz..

www.okanozbey.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2014 01:29
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Nasıl olsa kontenjan dolmaz diye gelmek biraz risk olur. Eğer gelecekseniz dolabileceğini ve geri dönebileceğinizide hesaba katmanız gerekir. Bu etkinlik ertelendiği için ilk kayıt yaptıranlardan iptal edenler oldu. Bu nedenle kontenjan dolmamıştır. Bir etkinlikte sayı o kadar fazlaydıki şehir dışından gelenler için ekipten olan kişiler dışarı çıktı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2014 10:57
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Okan OZBEY"]Bende son gün kayıt oldum ve sağolsun microsofttaki arkadaşlar listeyi cuma günü sabahtan çıkarmışlar ve cuma günü akşamdan kayıt olanlar listede gözükmüyor du. Ayrıca banada onay maili gelmemişti ama gittiğimde listeye kendi ismimi yazarak etkinliğe katıldım 🙂 

Bence onay tarafına fazla takılmamak lazım hakan hocam'ında dediği gibi gelecek olupta gelmeyenler çok olduğu için bir şekilde kontejan dolmuyor ve etkinliğe katılıyorsunuz..
[/quote]

Bu tür durumlardan dolayı çok sorun yaşıyoruz, insanlar kayıt olmuyor ama geliyor ve sonra yer bulamıyoruz. Bence en doğrusu gelecek ise kayıt olmalı, gelmeyecek ise olmamalı, işi çıkar ise de mail ile bildirmeli, ama bizim insanımız ne yazık ki bu kadar hassas değil.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2014 18:49
Okan Özbey
(@okanozbey)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Yurdum insanı evet malesef o kadar hassas değil ve insanlarımızdan hassasiyet beklemekte yanlış , bir yaptırım olması lazım.

Yani yurdum insanına bir yaptırım uygulanmaz ise yapmıyor.

Örneğin ;
1.etkinliğe ismini yazdırdı ancak gelmedi.
2. Etkinliğede kayıt oldu ancak gelmedi.
3. Etkinliğede kayıt olup gelmemesi halinde 5 etkinliğe katılım sağlayamama cezası verilebilir. Eğer etkinlik listesine erişim hakkınız var ise veya etkinlik listesi microsoft'a sizin tarafınızdan iletiliyor ise böyle bir uygulama yapılabilir.

Yaptırım uygulandığından dolayı bu sefer insanlarımız hassas olacaklardır ve bence bu şekilde o kadar emek harcayan etkinlik sorumluları da zor duruma düşmemiş olur. 

www.okanozbey.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2014 19:18
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Mantıklı 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2014 22:47
Sayfa 2 / 2
Paylaş: