Anasayfa » Forum

Bildirimler

Değerli Ekip Üyelerimizden Uğur Demir'in İlk Kitabı Çıktı!  

Sayfa 2 / 3
  RSS
Teoman Efendi
(@TeomanEfendi)
Üye

Tebrik ederim. Oteden beri karakteri ilede takdir ettigim degerli birinin bu basarisina cok sevindim. Bu kitabin torrent adresi nerde bilen varmi dermisim :)))) Turkiye'ye gelir gelmez alacagim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 12:47
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Değerli Üye

[quote user="Ugur BURMA"][quote user="Ugur DEMIR"]

Mesut Hocam,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, yazdıklarınız beni fevkalade onore etti. 

Yazdıklarınızı okudumda, portalımıza ilk üye olduğum gün aklıma geldi. Başta Hakan Uzuner hocamız olmak üzere siz değerli hocalarımızdan ( ismini buraya yazamadıklarım lütfen bana kırılmasınlar ) çok şey ögrendim, bazen çokta başınızı agrıtmış olabilirim, o kısımda hakkınızı helal edin. 🙂

Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi, bu hayalimi gerçekleştirebildiğim için ve sizlerle aynı ekipte hatta aynı platformda olduğum icin çok mutluyum :))

Ekip olarak bana olan desteğiniz icin çok tesekkür ederim. Bir Çözümpark'lı olarak insallah muvaffak olabilirim 🙂

Ayrıca bu postu okuyan ya da okumayan, tüm herkese güzel dilekleri icin tesekkur ederim 🙂 

Sevgi ve saygılarımla..

Uğur Demir

[/quote]

Uğur tekrar tebrik ederim. Yalnız bir sözüne takıldım : "Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi"

Bence devamını getirmelisin, yaşında daha genç. MS de ve bizim sektörde ürün ailesi geniş.

[/quote]

Uğur abi, bakalım önümüzdeki yıllar bana neler getirecek. İnşallah vakit ve imkanları sağlayabilirsem olabilir. Amacım her zaman olduğu gibi önce öğrenmek, daha sonra bildiklerimi paylaşabilmek. 

Bu post nezdinde diğer tüm arkadaşlara da teşekkür ederim, ne güzel şeyler yazmışsınız hakkımda. Bunları duyabilmek ne kadar güzel bir duygu. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah sizlerde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, kitabın torrent adaresi yok :)) Ama daha öncede oldugu gibi, paylaşımlarıma gerek makale olsun, gerekse forum olsun çözümpark üzerinden devam edeceğim. Çünkü ben bir Çözümpark'lıyım ve paylaşım benim ruhumda var 🙂

Herkese sevgi ve saygılarımla..

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 13:29
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Ugur DEMIR"][quote user="Ugur BURMA"][quote user="Ugur DEMIR"]

Mesut Hocam,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, yazdıklarınız beni fevkalade onore etti. 

Yazdıklarınızı okudumda, portalımıza ilk üye olduğum gün aklıma geldi. Başta Hakan Uzuner hocamız olmak üzere siz değerli hocalarımızdan ( ismini buraya yazamadıklarım lütfen bana kırılmasınlar ) çok şey ögrendim, bazen çokta başınızı agrıtmış olabilirim, o kısımda hakkınızı helal edin. 🙂

Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi, bu hayalimi gerçekleştirebildiğim için ve sizlerle aynı ekipte hatta aynı platformda olduğum icin çok mutluyum :))

Ekip olarak bana olan desteğiniz icin çok tesekkür ederim. Bir Çözümpark'lı olarak insallah muvaffak olabilirim 🙂

Ayrıca bu postu okuyan ya da okumayan, tüm herkese güzel dilekleri icin tesekkur ederim 🙂 

Sevgi ve saygılarımla..

Uğur Demir

[/quote]

Uğur tekrar tebrik ederim. Yalnız bir sözüne takıldım : "Ölmeden önce bir kitap yazabilmek hayalimdi"

Bence devamını getirmelisin, yaşında daha genç. MS de ve bizim sektörde ürün ailesi geniş.

[/quote]

Uğur abi, bakalım önümüzdeki yıllar bana neler getirecek. İnşallah vakit ve imkanları sağlayabilirsem olabilir. Amacım her zaman olduğu gibi önce öğrenmek, daha sonra bildiklerimi paylaşabilmek. 

Bu post nezdinde diğer tüm arkadaşlara da teşekkür ederim, ne güzel şeyler yazmışsınız hakkımda. Bunları duyabilmek ne kadar güzel bir duygu. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah sizlerde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, kitabın torrent adaresi yok :)) Ama daha öncede oldugu gibi, paylaşımlarıma gerek makale olsun, gerekse forum olsun çözümpark üzerinden devam edeceğim. Çünkü ben bir Çözümpark'lıyım ve paylaşım benim ruhumda var 🙂

Herkese sevgi ve saygılarımla..

[/quote]

System Center artık Uğur dan sorulur. Birşey oldumu artık "Ben bu işin kitabını yazdım" der kimsede itiraz edemez  

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 17:18
Eren SARISALTIK
(@ErenSARISALTIK)
Üye

Tebrikler Uğur,

Başarılarının devamını dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 17:23
Özgür MAZLUM
(@ozgurmazlum)
Kıdemli Üye

Tebrikler uğur çok önemli bir adım attın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 17:50
Fuat Ceylan
(@FuatCeylan)
Üye

büyük bir başarı tebrikler

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2013 01:39
Recep YÜKSEL
(@recepyuksel)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Uğur hocam tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim.

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2013 02:18
Melih ALTUN
(@melihaltun)
Üye

çok güzel hareketler bunlar =)  

tebrik ederim arkadaşım başarılarının devamını dilerim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2013 11:00
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba arkadaşlar,

Mesut her zaman olduğu gibi çok güzel bir yazı ile giriş yaptığı için bize sadece değerli kardeşim Uğur' u tebrik etmek kalmış 🙂

Başarılarının devamını diliyorum kardeşim. Uğur' a destek olmak için bence herkes bir tane kitap almalı ki bu tür kitapların sayısı artın.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2013 11:16
safa kocamaz
(@safakocamaz)
Üye

Hayırlı uğurlu olsun,

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 10:43
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

Selamlar Uğur hocam,

öncelikle bu başarını tekrar tekrar her fırsatta tebrik etmek istiyorum. Bu kitabı çıkartarak bir ilk olman öncülüğü paylaşman diğer arkadaşlarımızı da olumlu yönde etkileyeceği kanısındayım. Bir arkadaş olarak bir dost olarak bir uzman BT ci olarak ne kadar önemli bir yerde olduğunu bu davranışla kanıtlamış oldun

Tekrardan tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 11:43
Ali Birinci
(@AliBirinci)
Üye

[quote user="Hakan UZUNER"]

Merhaba arkadaşlar,

Mesut her zaman olduğu gibi çok güzel bir yazı ile giriş yaptığı için bize sadece değerli kardeşim Uğur' u tebrik etmek kalmış 🙂

Başarılarının devamını diliyorum kardeşim. Uğur' a destek olmak için bence herkes bir tane kitap almalı ki bu tür kitapların sayısı artın.

[/quote]

Kesinlikle Katılıyorum hocam. Bende satın aldım. Arkadaşımızında çalışmalarını devamını bekliyoruz artık. 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 11:49
M. Oguzhan OZKURT
(@m-oguzhanozkurt)
Üye

Uğur hocama teşekkür eder, hayırlı olsun dilerim. Bende ilk 20 de ki yerimi aldım. Kitabın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 12:15
bilal haksever
(@bilalhaksever)
Üye

Dilerim teknik destek sunan arkadaşlar için yararlı bir yardımcı kitap olur.

Emeğinize sağlık,umarım yeterli satış rakamına ulaşır.

Kendisini tebrik ediyorum.

Çalışmalarının devamını diliyorum. 
CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 15:20
Servet Atasoy
(@ServetAtasoy)
Üye
Uğur hocam, 

Hayırlı uğurlu olsun. baki olsun inş.

Saygılar. 
CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 23:24
ishaksimsek
(@ishaksimsek)
Üye

Tebrik ediyorum degerli üstadım

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/02/2013 22:59
Bahaddin AKDAŞ
(@BahaddinAKDAS)
Üye

Tebrik Ederim Hocam. Başarılarınızın Daim Olması Dileğiyle...

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/03/2013 17:14
Muhammed YUCAL
(@muhammedyucal)
Üye

Hocam tebrik ederim. Kitabı sitede gördüğüm an hem siteye üye oldum, hemde hiç düşünmeden KitapYurdu ndan siparişini verdim. Kitap elimde şu an. İnceledim. Anlatımı çok akıcı ve güzel olmuş. Ayrıca resimli anlatımlarında olması başlangıç ve orta seviyedeki kullanıcılar için eşşiz bir kaynak haline gelmiş. Başarılarınızın devamını dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2013 15:25
Birol AYDOĞAN
(@birolaydugan)
Üye

Kardeşim tebrik ederim ,semtimizin gururu .

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2013 16:26
Sayfa 2 / 3
Paylaş: