Bildirimler
Hepsini Temizle

KAYITLAR DOLMUŞTUR - WorkShop - ÇözümPark & Microsoft "Exchange Server 2010 SP2" - 3 Mart Cumartesi  

Sayfa 3 / 5
  RSS
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Etkinlikler ücretsizdir. Kayıt olamanız yeterlidir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/02/2012 12:12
Deniz ASLAN
(@DenizASLAN)
Üye

Kayıtlar kapatıldı mı, verileri giriyorum zorunlu alanlar dahil, Kaydol dediğim de doğrulama kodu hatalı diyor, ama doğrulama kodu çok net.

kontrol eder misiniz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/02/2012 16:13
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Kayıtlar devam ediyor, Sayfanızın cahcini temizleyip tekrar devam edebilir misiniz? Kayıtlar dolduğunda kayıt almayabilir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/02/2012 16:43
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar kayıtlar kapatılmıştır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/02/2012 20:44
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar inanılmaz bir talep oldu etkinliğe her geçen gün bizleri hem şaşırtıyor hemde mutlu ediyorsunuz. An itibari ile 831 kayıt aldık.

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/02/2012 20:49
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Hakan UZUNER"]

Arkadaşlar inanılmaz bir talep oldu etkinliğe her geçen gün bizleri hem şaşırtıyor hemde mutlu ediyorsunuz. An itibari ile 831 kayıt aldık.

[/quote]

Herkes diyelimki geldi, kimsenin işi çıkmadı fire olmadı, ne olacak hocam:))

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/02/2012 23:18
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

Valla bugünkü seminerden sonra benim görüşüm böyle organizasyonlarda Hakan hocanın varlığı gerekiyor.

Onun yokluğunda bir türlü ritm tutmuyor seminerde,  onun ayrı bir tılsımı var .

Diğer sunum yapan hocaların emeğine haksızlık etmek istemem ellerine sağlık ama bu bir gerçek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 21:25
ibrahim yaman
(@ibrahimyaman)
Üye

Güzel bir etkinliği daha geride bıraktık.Emeği geçen herkese teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 21:42
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

Yine güzel bir etkinlik gerçekleşti ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 22:22
Ramazan BURÇAKBAŞ
(@RamazanBURCAKBAS)
Üye

Teşekkürler emegi gecen herkese. Ama lync konusu sona kaldığından biraz es geçildi gibi

.lync konusunu ayriyaten başka etkinliklerde görmek isteriz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 22:36
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Ramazan BURÇAKBAŞ"]

Teşekkürler emegi gecen herkese. Ama lync konusu sona kaldığından biraz es geçildi gibi

.lync konusunu ayriyaten başka etkinliklerde görmek isteriz.

[/quote]

Bunu en kısa zamanda telafi edeceğiz. Ama malum çok yüksek talep olunca ve ilk sunum uzayınca sorunlar oldu. Microsoft da ısrarla 17:30 da oturumları bitirmek isteyince sonuç biraz böyle oldu, kusurumuza bakmayın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 22:38
sahinkardas
(@sahinkardas)
Üye

seminer hakkında katıldım çok güzeldi. saat 18:20 gece falan bitti. Çözümpark gerçekten güzel bir seminer hazırlamış. Eğitmenleri tebrik ediyorum, Fatih Bey, Buğra Bey ve Microsoft dan Atalay Bey vardı güzel bir seminer oldu. Ama yer olarak yani ordam eğitim salonu çok kötü idi. Neden derseniz resmen içerinde üşüdük. Mont ları bile giydik. Yani microsoft çok soğuktu. Resmen klimalar hep soğuk üfürdü. Salondaki sandalyeler resmen belimizi kırdı, resmen vücudumuza kramp girmeyen yer kalmadı. Bana göre microsoft sınıfta kaldı. Çözümpark başarılı bir şekilde sınıfı geçti.
Çözümpark a ve ailesine böyle bir seminer bizlere sunduğu için teşekkür ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 22:57
Halime Kaymaz Bağcı
(@HalimeKaymazBagci)
Üye

Böyle etkinlikler büyük bir özveriyle hazırlanıyor. O kadar kişiyi ağırlayıp kaliteli işler yapmak kolay değil. Ama Çözümpark ,Microsoft ve diğer çözüm ortakları bunu başarıyorlar. emeği geçen herkese teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 22:58
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Katılım gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

Biraz zaman planlaması dışında  başarılı olduğunu düşünüyorum. Umarım katılım gösteren arkadaşlarda bu konuda memnundurlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 23:11
sahinkardas
(@sahinkardas)
Üye

[quote user="Rafet S. AYATA"]

Katılım gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

Biraz zaman planlaması dışında  başarılı olduğunu düşünüyorum. Umarım katılım gösteren arkadaşlarda bu konuda memnundurlar.

[/quote]

Biz teşekkür ederiz bize böyle bir seminer sunduğunuz için.

Sanırım salonda sizde mont giymiştiniz Rafet Bey 🙂

saygılar

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 23:37
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Öncelikle bu havada zahmet verip gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Ardından bence insan üstü bir gayret gösteren tüm ekip arkadaşlarıma. Her zaman olduğu gibi beklenti üstünde bir katılım oldu. 916 kayıt alındı ve yer sınırı nedeni ile bunlardan sadece 200 tanesi onaylandı ve 196 kişi geldi.

Bu bizler için gerçekten büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Ayrıca bir günde 3 sunum yaparak bence etkinliğin tüm yükünü omuzlarında taşıyan Buğra Keskin' e teşekkür ediyorum. Onu destekleyen Rafet, Murat, Uğur abi ve diğer tüm ekip arkadaşlarımada.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2012 23:55
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

Gerçekten çok keyifli bir etkinlik oldu. Birşeyler verebildiysek ne mutlu bizlere, soğuk ve cumartesi gününden fedakarlık yaparak bizleri yalnız bırakmayan katılımcılara ve etkinlikte ki en büyük destekçim Hakan Uzuner hocam, Rafet Ayata, Uğur Demir, Uğur Burma, Mustafa Kılıç, Fatih Karaalioğlu, Belgin Taştan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/03/2012 01:41
Erkan KILIC
(@ErkanKILIC)
Üye

Merhaba Hakan Bey,

Öneclikle etkinlik için teşekkür ederim. Ama bugün kü etkinliğe kayıt yaptırmama rağmen, etkinliğe katılamadım. Microsoft binasına geldiğimde güvenlikten toplantı salonunun dolduğu şeklinde bilgi aldım. Sponsor firma sınıf kapasitesinin üzerinde kişiye davet göndermiş. Bu neden gösterilerek sınıfa girmeme izin verilmedi. Bu doğru ise yazıklar olsun. Burada formda kayıtların dolduğu bilgisi de gelmesine rağmen, erkenden de kayıt formumu doldurmama rağmen bügünkü etkinliğe katıladım. Bundan dolayı çok üzgünüm. Umarım bir yanlış anlaşılma vardır. Yoksa bu formda bulunan her arkadaşın profesyonel, kaliteli ve paylaşımcı olduğunu biliyorum. Sponsor firmanın daha fazla kişiye ulaşmak adına yaptığı bu uygunsuz ve amatörce davranıştan dolayıda onları kınıyorum. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/03/2012 01:51
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Erkan bey öncelikle böylesi bir durumdan dolayı sizlerden özür dileriz.

Bu etkinlik ÇözümPark etkinliği olup tüm katılımcıların onayını biz veriyoruz. Bu güne kadar 55 etkinlik yaptık hepsinde de bu şekilde oldu bunu bilmenizi isterim.

Sorunun temel kaynağı biz bundan öncede pek çok etkinlik yaptık ve yine bunun pek çoğu MS binasında idi, ancak 15 Şubat günü tüm dünyada MS ofislerinde yapılan toplantılarda maksimum katılımcı sayısı 140 ile sınırlanmıştır. Biz bundan önce 360 kişi ilede etkinlik yaptık ve kimse kapıda kalmadı. Fakat burada MS bize bu bilgiyi paylaşmadığı için kendileri bir karar alıp 190 kişi ile sınırladılar, zaten toplamda 6 kişi daha geldi, yani sizin gibi dışarıda kalan sadece 6 kişi oldu. Ben orada değildim, ekip arkadaşlarımda bu konuda çok hassas davrandılar ancak sonuç olarak ev sahibi Microsoft. Bundan dolayı inanın elimizde olmayan bu durum nedeni ile sizlere mahçup olduk. Ancak sizin ile beraber diğer 5 üyemize istediğiniz bir ÇözümPark eğitimine ücretsiz katılmanız için bilgilendirme maili gönderilecektir.

Tekrar ve tekrar bizden kaynaklı olmamasına karşın sizleri zor durumda bıraktığımız için özür dileriz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/03/2012 02:02
Sayfa 3 / 5
Paylaş: