Bildirimler
Hepsini Temizle

T32 ve HTC S1  

RSS
ahmetkucuk
(@ahmetkucuk)
Üye

Merhabalar,

Yeni bir cep telefonu arıyodum, internette dolanırken, bu 2 model cok hoşuma gitti, ama alabilceğim bi yer bulamadım ikisinden biri olabilir. fakat bu telefonlar orjinalden kopya oldukları halde orjinallerine fark atmıs durumdalar ve kendilerinin bile çakması yapılmış(200kb telefon hafızası rtos işltim sistemi gibi berbat özellikleri war cakmanın çakmasının) bu yüzden aradığım modellerin özelliklerinide yazıyorum ki çakmalarıyla karışmasın, hemde noka smsng vblerine cok para vermeyin neler war çinde görün, bilgi edinmeniz açısından yani,       

işte bu ikisi aradıklarım, tıpkı orjinalleri gibi:)

bulan,,, gören,,, duyan,,, lütfen yazsın..

T32

t32 : ilk olarak iphoneun çakması olarak çıkmıs, fakat su an iphoneun 3g modeline bazı özellikleriyle fark atmıs durumda,

aradığım t32 modelinin özellikleri,

İşletim sistemi : Windows Mobile 6 (iphone'dan iyi)

Ekran özellikleri : LCD-TFT 3.2 inch 240x320 çözünürlük 264 bin renk dokunmatik ekran (eşit sayılır:))

Hafıza durumu : 1gb telefon hafızası + 4gb hafıza kartı( bi burda geriye düşüyor, iphoneda 8gb ama zaten fiyat olarak yarısı kadar bile değil o kadarda olsun, (ram bellek 128mb) :())

kamera 2mp + 0.3mp (eşit)

bomba özellikler; Wifi ve GPS (çin telefonlarında pek görülmeyen özellikler [:)] )

Hareket sensörü ışık sesnsörü bide tam çözemediğim bitişik sensör 🙂 (eşit)

+ televizyonlusu da varmıs ama bu şart değil, vodafone zaten beleş veriyor....:):D:D

HTC S1

HTC s1 (dopod) : htc touch çakması, htc touchdaki 200mhz lik işlemciyi 312mhze çıkararak geçmişler, fiyat 200 dolar civarı Çinde, burda 500lira olsa iyi:), bi arkadasım 850liraya gerceğini almıstı ,hehe 🙂

işletim sistemi : windows mobile 6 (eşit)

işlemci: 312 mhz cook hızlı,, (  200mhz orjnlde,, fark atıyor)

ram : 64 mb (eşit)

wifi + GPS gene göze cok batıyor (bnm  istediğimde gps olmasada olur,, sevmiyorum zaten)

kamera : 2mp (eşit)

ekran özellikieri : 2.8 inch, , 60 bin colour; PX: 240×320px dokunmatik. (ekran az bişe büük ama renk sayısı az,  )

istediklerimin genel özellikelri böyle,  3 asagı 5 yukarı farktmez, marka olarak htc dopod t 32 iphone filan ne yazarsa yazsın o da önmli deil..

baska firmaların yaptıgı aynı seyler wardır belki warsa koyun:)

Alıntı
Gönderildi : 09/08/2008 03:50
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba Ahmet,

Sağdaki HTC yi kullanıyorum çok güzel bir cihaz. Eğer TR ye çevirmezsen çok memnun kalırsın, TR ye çevirince buglar ve yavaşlıkla karşılaıyorsun. Bize Turkcell 2 adet ücretsiz olarak vermişti, bence KVK dan satın alınabilir bu durumda.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/08/2008 23:47
ahmetkucuk
(@ahmetkucuk)
Üye

yk bana orjinalleri lazım deil:) yazıyı uzattım öle okumadın sanırım:) dopod'un touch s1 i veya boxu'nun t32 si, orjnalleri hem pahalı geliyo bana hemde özellik olarak düşük bile kalıyolar:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/08/2008 03:42
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)

Bill Gates says that,  "No Copy No Cry"

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/08/2008 03:45
ahmetkucuk
(@ahmetkucuk)
Üye

biraz daha fiyatları aşağı cekmeleri gerekiyor, htc tocuhı sana ücretsiz vermişler ama bi telefoncuda gidip sorsan 700 dolardan aşağı yk, Çinli arkadaslarımızın yaptıgı Dopod's S1 touch ise 206 dolardan çinde satılıyor, konustum "bin yu" die bi abiyle,  "daha önceden yolladım türkiyeye ama gümrükte takıldı, o yüzden yollamıyorum ama vergilerini halledersen yollarım" dedi. + bide onun sattıgının GPS i var  ve işlemncisi 312 mhz,, normaline gps yok ve 200mhz.

Bin Yu says that "For Cell Phone You Can Trust"

alakayı sen bul:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/08/2008 03:54
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)

Ürünlerin gümrükten geçmesi çok kolay olmuyor.

Gümrük masraf ve vergilerinin ne kadara patlayacağını bilemem ancak yine de ben TR de satılan ve "Garantili" ürün alırdım.

Kolay gelsin diyorum sadece.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/08/2008 04:00
Paylaş: