Bildirimler
Hepsini Temizle

Nokia e 63 hakkındaki fikirleriniz  

Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Merhaba arkdaşlar,

Bir süredir inceliyorumda nokia e 63 çok hoşuma gidiyor, ancak sizlerinde fikirlerini almak istedim.

e63 kullanan, eşinde dostunda olan ve tavsiye eden yada yok ya almaz beş para etmez diyen arkadaşlar var mı?

Ben araştırdım en ucuz 457 tl buldum, bunun altında fiyat bula bilenlerde haber verebilirse sevinirim.

http://mobileoffers.files.wordpress.com/2009/10/nokia-e63-mobile.jpg

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 10/01/2010 23:43
selim tanrıkulu
(@selimtanrikulu)
Üye

Bence parasının hakkını veren yetenekli bir telefon, ne de olsa nokia. Ofis kullanımı içinde ideal... Fiyat olarakta iyi bulmuşun ve kırmızı renkte güzel duruyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2010 02:45
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

bu konuda aklıma takılan bir olay daha var, ben genelde sıfır telefon alırım ve ikinci el olarak satarım ve genelde büyük zara ederim doğal olarak, bunun yerine 2.el temiz bir telefon alıpta kullanmak mı daha mantıklı, 2. el problemli olur sen yinede sıfır mı al dersiniz.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 11/01/2010 15:03
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Merhaba Kayhan;

Aynı sorunu bende tam bugün yaşıyorum. Bir telefon alacağım ve aynısını 6 aylık temiz ve tanıdık bir telefoncudan yarı fiyatına buldum. İkinci ele olan önyargı nedeniyle telefondan korkuyorum ama 1 gündür kullanıyorum birkaç gün kullanıp öyle karar vereceğim. Ama insana 2 katı vermek de zor geliyor ama telefonun geçmişini bilmemekte akıl kurcalıyor.

Benim şuanki görüşüm gerçekten güvenilir birisinden ve temiz bir ürün neden alınmasın? Çünkü çok gördüm,asgari ücretle çalışıp da iphone alanları, tabi 2 ay sonra geri satanları 🙂 bu nedenle olabilir diye düşünüyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2010 15:34
selim tanrıkulu
(@selimtanrikulu)
Üye

Ben olsam alırım. 6 aylık ürünse garanti süresi bitmemiştir, dış görünüşünde de göze batan bi durum yoksa düşünme bile.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2010 19:54
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

anlaşıldı garantisi devam etmekte ve bitmesine en az 1yıl-6ay gibi bir süre olan 2. el ürünleri bir gözden geçireceğim.

Bana 2. el ürün konusunda vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkürler arkadaşlar..

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 11/01/2010 20:07
Paylaş: