Bildirimler
Hepsini Temizle

Turkce CCNA kitabı arıyorum  

Sayfa 1 / 2
  RSS
Deniz Balkaya
(@DenizBalkaya)
Üye

Baslıkta da belirttigim gibi ikinci el CCNA kitabı arıyorum.

İyi Çalışmalar

Alıntı
Gönderildi : 04/12/2009 16:58
Serkan UZUNER
(@serkanuzuner)
Saygın Üye

Merhaba, ccna ama hangi konuda, a dan azye bir kitap yok ne yazıkki

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/12/2009 23:24
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

CCNA in 1 tane Türkçe kitabı var onuda anlamak için yanına ingilizcesinide açmak gerekiyor.

Cisco CCNA INTRO 640-821 Sınavı İçin Resmi Çalışma Rehberi

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/12/2009 14:11
 Anonim

Merhaba, 

Malesef TR çeviriler çok başarılı olmadığı için fazla tavsiye edemiyoruz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/12/2009 15:25
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Bilge Adam Yayınları Sybex'ten çevrilmiş. Cisco Ağ Teknolojileri Yönetimi kitabı güzel aslında. 🙂

Hepsiburada sitesinde satılmaya başlamış. Bir inceleyin isterseniz. Saygılarımla...

http://www.bilgeadamyayinlari.com/KitapDetay.aspx?KID=16

http://www.hepsiburada.com/cisco-ag-teknolojileri-yonetimi-/productDetails.aspx?categoryid=211654&productid=kbilgeadam03#tablnk

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/12/2009 01:42
Deniz Balkaya
(@DenizBalkaya)
Üye

Tesekkurler

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/12/2009 22:32
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Erdem Çilingiroglu"]

Bilge Adam Yayınları Sybex'ten çevrilmiş. Cisco Ağ Teknolojileri Yönetimi kitabı güzel aslında. 🙂

Hepsiburada sitesinde satılmaya başlamış. Bir inceleyin isterseniz. Saygılarımla...

http://www.bilgeadamyayinlari.com/KitapDetay.aspx?KID=16

http://www.hepsiburada.com/cisco-ag-teknolojileri-yonetimi-/productDetails.aspx?categoryid=211654&productid=kbilgeadam03#tablnk

[/quote]

Sybex tavsiye ederim, mükemmel anlatım. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/12/2009 00:08
kayyım mohamed
(@kayyimmohamed)
Üye

cisco academy işinizi görebilir ..

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/05/2010 18:25
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

Arkadaşlar yeni bir konu açmak istemedim . Bilgeadamın ISA için olan kitabı linki aşağıda önerir misiniz acaba ? 

http://www.bilgeadamyayinlari.com/KitapDetay.aspx?KID=13  

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 13:32
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

BA'nın kitapları Sybex'den Türkçeye çevrilmiş kitaplardır. Benim elimde de bu kitap mevcut. Çok detaycı bir kitap. Bu detaylar kimine göre iyi kimine göre değildir. Alınabilecek kitaplardandır. Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 23:27
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]BA'nın kitapları Sybex'den Türkçeye çevrilmiş kitaplardır. Benim elimde de bu kitap mevcut. Çok detaycı bir kitap. Bu detaylar kimine göre iyi kimine göre değildir. Alınabilecek kitaplardandır. Saygılar.[/quote]

Erdem hocam ISA için mi yazdınız, Cisco için mi yazdınız acaba ?  

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2010 03:04
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Burak ISTANBULLU"]

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]BA'nın kitapları Sybex'den Türkçeye çevrilmiş kitaplardır. Benim elimde de bu kitap mevcut. Çok detaycı bir kitap. Bu detaylar kimine göre iyi kimine göre değildir. Alınabilecek kitaplardandır. Saygılar.[/quote]

[/quote]

Kusura bakmayın alıntılayarak yazmamışım. Sizin mesajınıza istinaden yazdım. Zaten Cisco ile ilgili de hemen hemen aynı yazmışım şimdi gördüm. Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2010 06:29
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"][quote user="Burak ISTANBULLU"]

[/quote]

Kusura bakmayın alıntılayarak yazmamışım. Sizin mesajınıza istinaden yazdım. Zaten Cisco ile ilgili de hemen hemen aynı yazmışım şimdi gördüm. Saygılar.

[/quote]

Teşekkürler hocam BA mın Windows 2003 kitaplarını almıştım. Anlatımı güzeldi, beğenmiştim. ISA yı da alıp bakıcam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2010 16:12
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Rica ederim. Şimdiden iyi çalışmalar, Hayırlı olsun. Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2010 17:59
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Burak ISTANBULLU"][quote user="Erdem CILINGIROGLU"][quote user="Burak ISTANBULLU"]

[/quote]

[/quote]

Teşekkürler hocam BA mın Windows 2003 kitaplarını almıştım. Anlatımı güzeldi, beğenmiştim. ISA yı da alıp bakıcam.

[/quote]

Merhaba,

Isa kitabını okuyup çalışma fırsatı bulmuştum, sonrasında bir arkadaşım çalışmak için yurtdışına gitti ve kitapta onunla gitti. Ben gidemedim ama kitabım gitti o da yeter bana 🙂 Kitap elimde olsaydı incelmeniz ve çalışmanız için size verebilirdim.

Bu arada değerli arkadaşım Erdem Exchange kitabın bende, bi ara teslim edeyim çok makbule geçti sağol 🙂

Başarılar herkese.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2010 02:02
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Kitap senden kıymetli mi kardeşim ne demek canın sağolsun senin. Yakında kısmetse İstanbul'dayım. Hep görüşürüz. Rahat ol sen.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2010 04:47
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

Merhaba Uğur hocam , teklifin için teşekkürler, bu sitedeki bu paylaşım isteğini görünce şaşırıyorum, Isa kitabını aldım. İnceledim, hoşuma da gitti, çalışmaya başlayacağım yavaştan artık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/09/2010 05:57
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Farklı bir kaynağa ihityacın olursa bildirirsin eğer elimde varsa paylaşırım. Başarılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/09/2010 18:52
erkanbircan
(@erkanbircan)
Üye

bilgeadamın kendi sitesinden almayın hepsiburada da neredeyse yarı fiyatına

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2010 22:58
Sayfa 1 / 2
Paylaş: