Anasayfa » Forum

Xiaomi ürü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Xiaomi ürünleri kullanıyor musunuz ?

kasım can
(@kasimcan)
Üye

Bilindiği üzere son yıllarda çin' in teknoloji devi Xiaomi şirketi dikkat çeken ürünler ortaya koymaktadır. Şu an için note, mi5s ve mi6 telefonları  tr pazarında baya ilgi görüyor; ayrıca akıllı bileklik, powerbank ve wifi menzil genişletici bir diğer ilgi çeken ürünler. peki siz xiaomi ürünlerinden kullanıyor musunuz ?

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 03/10/2017 13:39
Zülfü Mehmet ÖZÇİFÇİ
(@zulfumehmetozcifci)
Üye

Merhaba Kasım bey,

Çok sık telefon değiştiren biri değilim. Ve çok telefon değiştirmeye de karşıyım. Öyle bir hale geldik ki iPhone için millet kuyuruklarda izdiham yaşatıyor. 

Dediğiniz markaya gelince ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var. Hatta direk çinden kendileri getirtiyor. Memnunlar. Memnuniyet aşaması sizin telefondan beklentileriyle orantılı bir durumdur. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/10/2017 11:31
Ayla Büşra Çimen
(@AylaBusraCimen)
Üye

Şimdiye kadar hiç kullanmadım. Ama bir gün, neden olmasın 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2018 14:53
Erdem Yağlıkara
(@erdemyaglikara)
Üye

Merhaba,

Xiaomi Note 4x modelini kullanıyorum son derece memnunum daha önceden bir çok marka telefon kullanmıştım (Asus,Lg,Htc,Sony) bence şu ana kadar kullanmış olduğum en iyi telefon.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2018 15:08
Recep YÜKSEL
(@recepyuksel)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba

Bende tam bir aydir mi note 3 kullaniyorum cok memnunum su ana kadar ters bir durumla karilasmadim. Fiyat performance bence cok iyi. 

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2018 16:14
Ahmet Köseoğlu
(@AhmetKoseoglu)
Üye

Yazılımsal olarak halen eksiklikleri var muhtemelen bi kaç sene içinde geri dönüşleri çözüp bir şekilde yoluna koyacaklardır iphone sonrası deneyim benim için biraz sıkıntılı oldu. Öyle aman aman büyük bir sorunum yok fakat stabilite yok telefonda bildirimler sıkıntılı mesela  ekrana düşmüyor çoğu bildirim. 

İphone kullanıcısıysanız biraz üzebilir sizi ama fiyatına göre iyi telefon. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2018 17:10
 Anonim

Mİ tasarımı ve ilginç teknolojileriyle oldukça tarz bir marka hatta birçok markanın pamadığı tasarımları yaptı ahizenin ekran altına gömülmesi ve 0 çerçeve gibi işletim sitemi standar Android ama geliştirmeye veya root kapalı değil ve sorunda yaratmıyor yani meraklı ve kurcalamayı seviyorsanız F/P canavarı derim

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/03/2018 22:00
Paylaş: