Anasayfa » Forum

Android mi - iphone...

Bildirimler

Android mi - iphone - windows mobile mı  

Sayfa 1 / 3
  RSS
 Anonim

Ben hep ve daima windows mobile diyorum hayatımı kolaylaştırıyorum unutmayın iş sadece oyun oynamakta bitmiyor smartphone cihazlarda.

sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda??

Alıntı
Gönderildi : 28/04/2011 16:16
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

WM ve Iphone

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/04/2011 18:42
Tayfun DEĞER
(@tayfundeger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Kullanım amacına göre değişir şimdi:)Ama VM ve Iphone 'u tavsiye ederim her ikisinide test ettim.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: tayfundeger@gmail.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/04/2011 18:44
 Anonim

Şimdi arkadaşlar şöle bişey daha dicem. ipad leri bu tableri kullanlarda android çok iyi mac çok iyi diye konuşuyo iyi tamam güzel olabilir android ama düşünün ki nokia bir tablet çıkarsa ( microsoftla anlaşma olduğu için diyorum ) üzerinde windows 7 işletim sistemi olsa 😀 kim rakip olur. niye insanlar microsoft ürünlerine karşı bu kadar tepki gösteriyor. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/04/2011 18:53
Tan Bora
(@TanBora)
Üye

Aslında işin özünde alışkanlıklarımız ve sabit bakış açımız yatıyor. Mac ürünlerine bende pek sıcak bakmazdım ama kullanmaya başladıkça kolaylıklarını ve detaylarını görebiliyorsunuz. Artı ve eksileri karşılaştırmak bile artık sıkıntı haline geldi.Diğer taraftan bu sorunun cevabı kişiye göre değişkenlik gösterecektir diye düşünüyorum. Bence iphone.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/04/2011 03:08
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Yakın bir tarihte Android işletim sistemine sahip bir ürün almayı planlıyorum. Evet Iphone yüksek satış rakamlarına sahip. Uygulama fazlası var. Ama ülkemizde maliyetli. Hoş normalde de maliyetli.

Iphone Store'a bakıyorsunuz. %80 uygulama paralı, %20 free. Android'de ise %80 free, %20 paralı diyebiliriz. AYrıca Google'da sektörün devlerinden. Ve google da artık bu işi biliyor. Bence Google'a da şans verin. 😉

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/05/2011 02:41
Kenan Dogan
(@KenanDogan)
Üye

ms ofis uygulamaları kullanılacak bazende web tabanlı yazılım kullanılacak saha elemanları tarafından . androidmi yoksa ipad mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2011 01:55
Erdogan TEMUR
(@erdogantemur)
Üye Forum Yöneticisi

Ben Iphone 4 kullanıyorum. İşletim sistem iyi güzel hoşta devamlı yeni versiyon çıkması bıktırdı. son 6 ayda 4 defa yeni sürün çıkardılar.
Eksikleri kapatıyorlar cihaza yeni özellikler ekliyorlar. Takılıyorlar kafalarına göre hakkımızdan hayırlısı. 🙂

İyi Çalışmalar,
Erdoğan TEMUR
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "Çözüldü" olarak işaretlemeyi UNUTMAYINIZ!

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/05/2011 12:31
CozumPark
(@cozumpark)
Kıdemli Üye Yönetici

android süper arkadaşlar. çok fazla ilgi alanıma girmiyor mobil cihazlar ama Android'i bir kaç kere arkadaşların telefonlarında mıncıklama şansı buldum ve gerçekten çok güzel.

en azından bir çok uygulamayı ücretsiz olarak alabiliyormuşsunuz. iPhone'daki gibi ona para buna para.....

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/05/2011 13:43
 Anonim

hocam şimdi şöyle bir durum var herkez bir çok uygulama var diyo ama hangisi işimizi görüyor yada hangisi ihtiyacımız olan uygulama çok olması çok şey ifade etmez bence.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/05/2011 17:15
Fatih Özyalçın
(@fatihozyalcin)
Üye

Ben wm7'ye kadar Tüm platformları denemiş biri olarak en son android ile tanıştım, bunun öncesinde çok önyargılıydım hiç bir iş görmez düşüncesi vardı. 

Ama en son olarak android gingerbread 2.3.4 sürümünü kullanıyorum Hız+Stabil+Kullanabilirlik ve işlevsellik muhteşem.

Son olarak kesinlikle Androidi deneyin derim 🙂

Saygılar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/05/2011 21:07
Eren IŞIK
(@erenisik)
Üye

HTC HD2  ANDROID 2.2  tek geçerim.

nerdeyse başa baş iphone 4 le takas istediler, yapmadım. Herkese öneririm. Gerekli uygulamalarla 2 gün şarj (görüşmeler, internet vs)  gidiyor. Bazı arkadaşlar şarjdan sıkınıtlı. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/05/2011 00:06
miracatmis
(@miracatmis)
Üye

htc desire Android ile kullanıyorum  uygulama sıkıntısı yok hızı mükemmel  kullanılabilirlik iyi 2 gün  şarj süresi ile oldukça tatmin edici.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/05/2011 02:00
 Anonim

bu konuad bende kararsızım

motorola atrix 4g gibi bir cihazı görünce tüm herşeyi tek cihaza taşıyabilme durumlarını araştırıyorum.

bir notepad zımbırtısı ile de rahat kullanılabilir vs.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/06/2011 02:14
mustafabeyaz
(@mustafabeyaz)
Üye

iPhone! Steve Jobs 'ın hayat hikayesini izleyiniz ve sonrasında iPhone cevabına yönelebilirsiniz. 😉

Link;

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/06/2011 15:02
hatice yagmur
(@haticeyagmur)
Üye

Android..

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/01/2012 19:49
Evren Banger
(@evrenbanger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Iphone

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/02/2012 13:04
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

Bende öncelik Iphone diyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/02/2012 15:21
harunavci
(@harunavci)
Üye

tabiki android...iphone gibi ikide bir uygulama uğruna ios update zorunla hale getiriyor kullanıcıları .iphone kullanım basitliğiyle vede görüntüsüyle icon haline gelmiş...ama android öyle değil özgürlüğün sonuna kadar tadına varmak gibi..

lütfen iphone kullananlar söylediklerime alınmasın .bu benim şahsi fikrimdir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/02/2012 13:01
Sayfa 1 / 3
Paylaş: