Anasayfa » Forum

Network erişimlerin...

Network erişimlerini kontrol için ShareAlarmPro özelliklerinde yazılım arıyorum.  

RSS
BLACK
(@black)
Yeni Üye

Merhaba
ShareAlarmPro gibi network den bilgisayarınıza erişildiğinde uyaran bir yazılım arıyorum.

ShareAlarmPro windows 10 da çalışmadı. Zaten oldukça eski bir yazılımdı. Sanırım güncel işletim sistemleriyle uyumlu değil. Bu konuda bilgisi olan varsa bu tarz program önerisinde bulunursa sevinirim.

Bu konu 1 ay önce Ali UYSAL tarafından düzenlendi
Alıntı
Gönderildi : 19/03/2019 11:41
Konu Etiketleri
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba,

Artık bu tür işlemler için audit yazılımları kullanıyoruz. Örneğin Lepide gibi ürünler file server veya kendi makineniz için alabilirsiniz ama istemci için pahalı gelebilir. Sunucu için ise çok uygun. Ondan sonra kural yazıyorsunuz erişimde size mail atıyor.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/03/2019 21:01
Turan COŞKUN
(@turancoskun)
Tanınmış Üye Forum Yöneticisi

merhaba,

Hakan hocanın belirttiği gibi talebiniz için audit yazılımları daha kullanışlı.

alternatif olarak, client tarafında erişimden kastınız bir kullanıcının oturum açtığında bilgilendirilmek ise, referans adres işinizi görecektir.

https://www.cozumpark.com/community/3_party-4/domainde-bir-kullanici-oturum-actiginda-bana-bildirim-gelmesini-istiyorum/#post-543459

Bu ileti 4 hafta önce Turan COŞKUN tarafından düzenlendi

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/03/2019 22:10
Paylaş:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol