Haberler

Avrupa’nın En Prestijli Sertifikasyonlarından Biri Olan CREST CyberWise’a Verildi!

Cyberwise, Avrupa’nın en prestijli sertifikasyonlarından CREST’i alarak “Denetim Hizmetleri” ve sızma (penetrasyon) testlerinin yüksek kalitesini, global olarak belgeleyen ilk ve tek yerli siber güvenlik firması oldu.

Türkiye’nin siber güvenlik firmalarından Cyberwise, Denetim Hizmetleri’nin yetkinliğini ve yüksek kalitesini CREST Sertifikasıyla uluslararası çapta belgeledi. CREST Sertifikası’na sızma testi, siber olay müdahalesi, tehdit istihbaratı ve Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC) hizmetleri sağlayan kuruluşların birçok kapsamlı değerlendirmeden geçerek aldıkları ve sadece en yüksek kalitede güvenlik testleri sunan yetkin firmaların sahip olabiliyor. CREST Sertifikasını alan Cyberwise, müşterileri için uluslararası standartlarda en kaliteli denetim hizmetlerini ve kapsamlı siber güvenlik çözümlerini sunmaya devam ederken kamu ve özel sektörde artan hizmet talepleri için de önemli bir avantaj sağlıyor.

CYBERWISE ‘TEK ADRES’ İŞ MODELİYLE ÇALIŞIYOR

Cyberwise, siber güvenlikte glokal bakış açısına ve toplam 30 yılı aşkın tecrübeye sahip iki öncü firma Biznet ve Securrent, ortaklık yapısına özel sermayeli fon yönetim şirketi Taxim Capital’in de dahil olduğu birleşmeyle, Cyberwise markasını 2020 yılında duyurdu. Bölgesel liderlik hedefi doğrultusunda siber güvenlik sektörünün güçlü şirketlerinden Innovera’yı da bünyesine katan Cyberwise; siber güvenlik alanında, danışmanlık, ürün satışı, teknik destek ve yönetilen hizmetlerden oluşan, uluslararası standartlarda “Tek Adres” iş modeliyle hizmet veriyor.

İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra Dubai ve Hollanda ofisleri bulunan siber güvenlik çözüm sağlayıcısı Cyberwise, 3 ülkede toplam 200’ün üzerinde çalışanıyla 750’den fazla kurumsal müşteriye hizmet sağlıyor. 

CREST ŞİRKETLERİ KAPSAMLI DEĞERLENDİRMEDEN GEÇİRİYOR

CREST, bilgi güvenliği sektöründe teknik yetkinliği temsil eden ve destekleyen; kâr amacı gütmeyen uluslararası bir akreditasyon ve sertifikasyon kuruluşu. CREST sertifikasyonuna hak kazanmak için, şirketler birçok kapsamlı değerlendirmeden geçiyor. CREST’in uluslararası seviyede kabul görmüş metodolojileri ve sertifikaları, en yüksek kalitede güvenlik testleri sunan ve dünya çapında yetkinliği kanıtlanmış şirketler tarafından kullanılıyor.

Kaynak: siberbulten

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.