Forum

Hotmail mail kabul ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hotmail mail kabul etmiyor 550 OU-001 mailer-daemon@localhost hatası yardım...

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,767 Görüntüleme
(@thenceforth)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Kendi serverimiz uzerinden web  yayını ve mail gönderimi gercekleştiriyoruz belli bir süre hotmail mailleri gördü spam olarak bile algılamadı direk olarak inbox a geliyordu bütün sistemlere göndere biliyordum ama şimdi gene ;

Your message did not reach some or all of the intended recipients.

Sent: Thu, 12 Feb 2009 12:12:14 +0200

Subject: RE: deneme

The following recipient(s) could not be reached:

[email protected]

Error Type: SMTP

Remote server (65.55.37.104) issued an error.

hMailServer sent: MAIL FROM:<[email protected]>

Remote server replied: 550 OU-001 Mail rejected by Windows Live Hotmail for policy reasons. Reasons for rejection may be related to content with spam-like characteristics or IP/domain reputation problems. If you are not an email/network admin please contact your E-mail/Internet Service Provider for help. Email/network admins, please visit http://postmaster.live.com for email delivery information and support

hMailServer

hatası verdi @localhost">mailer-daemon@localhost dan mailler geri dönüyor mail server içinde hmail kullanıyorum bazen gönderip bazen gönderememe nedenimin acıklaya bilirseniz sevinirim benim gibi bi cok kişibu sorunu yaşıyor sanırım bicok form da gördüm ama bir cevap bulamadım çözüme bu sitede ulaşa bilirim umarım şimdiden teşekürler iyiçalışmalar..

Gönderildi : 12/02/2009 15:39

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Forum da arama yaparsanız açmış oldugunuz konuyla alakalı en az 20 tane konu görebileceğinizi düşünüyorum.

Gönderildi : 12/02/2009 17:10

Paylaş: